Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.06.2018 14:32
Showmax na PlayStation 4
1509V

Showmax na PlayStation 4

Posiadacze PlayStation 4 mogą od dzisiaj bez najmniejszego problemu korzystać z Showmax. Na PlayStation Store pojawiła się aplikacja, więc zainteresowani zapoznają się z wieloma ciekawymi filmami oraz serialami.  

Na PlayStation 4 i PlayStation 3 od pewnego czasu możecie zapoznawać się z zawartością platformy Netflix oraz HBO Go, ale w Polsce niezłą popularnością cieszy się również Showmax, który dotychczas był dostępny wyłącznie na Xboksie One. Premiera na sprzęcie Amerykanów odbyła się w sierpniu 2017 roku.

Showmax czerwiec 2018. Kobiety mafii, Cloak & Dagger, Barca - Prawdziwa historia FC Barcelony i więcej

Showmax właśnie wskoczył na PlayStation 4 i zainteresowani muszą pobrać aplikację ważącą 105,84MB. Klienci mogą w tym wypadku skorzystać z 14-dniowego okresu próbnego.

Propozycja jest dostępna w Polsce od 15 lutego 2017 roku i od początku „twarzą Showmax” stał się w Polsce Patryk Vega – jego filmy oraz seriale systematycznie trafiają do biblioteki. Widzowie zapoznają się z polską edycją „Saturday Night Live”, czy też „Egzorcystą” od twórcy takich produkcji jak „Blok Ekipa” i „Kapitan Bomba”. Showmax ma wielkie plany w Polsce i zamierza stale tworzyć nowe produkcje dla Polaków.

Usługa jest dostępna za 19,99 zł na miesiąc i w ramach jednego abonamentu konto jest dostępne dla dwóch osób (dwa ekrany jednocześnie), a w dodatku klient może zarejestrować pięć urządzeń (przykładowo smartfon, tablet, telewizor, konsola, PC) – w ciągu roku można 20 razy zmienić sprzęt, na którym ogląda się zawartość.

Źródło: Twitter.com

Tagi: Microsoft showmax xbox one