Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 15.06.2018 11:06
V-Rally 4 wraca po 16 latach. Gameplay i pierwszy zwiastun wersji na Switch
1587V

V-Rally 4 wraca po 16 latach. Gameplay i pierwszy zwiastun wersji na Switch

Na targach E3 2018 nie mogło zabraknąć V-Rally 4. Sprawdźmy jak prezentuje się gameplay z tej produkcji zmierzającej na PS4, XOne i PC.

Można śmiało zaryzykować stwierdzenie, że lepiej V-Rally 4 wyglądać już nie będzie. A to z tego powodu, że do premiery gry zostało już bardzo niewiele czasu. Tytuł ma zadebiutować na rynku już we wrześniu.

Wszystkie materiały z E3 2018 w jednym miejscu

Na pewno pod względem wizualnym nie jest źle, choć fanów rajdów interesuje z pewnością bardziej model jazdy w tej ścigałce. Póki co wygląda to na połączenie arcade'u z symulacją. Niektórzy kręcą jednak nosem, że zbyt dużo elementów kojarzy się w V-Rally 4 z WRC 7.

Autorzy zaoferują graczom w V-Rally 4 rywalizację crossroadową oraz zmagania buggy. W tytule nie zabraknie oczywiście długich rajdów (Afryka, Japonia, Europa), Extreme-Khana (drift na torach z przeszkodami) oraz dyscypliny Hillclimb.

V-Rally 4 trafi na rynek we wrześniu (gra nie dorobiła się jeszcze dokładnego dnia premiery). Dostępne będą wersje na PS4, XOne, Switch (tu może być ciekawie, bo tytuł nie ma w zasadzie konkurencji na handheldzie Nintendo) i PC.


Tagi: e3 2018 Kylotonn Entertainment ns pc ps4 V-Rally 4 xone