Paweł Myśliwiec Paweł Myśliwiec 13.06.2018 22:37
Mistrzostwa świata w piłce nożnej - startuje nasz typer
1487V

Mistrzostwa świata w piłce nożnej - startuje nasz typer

Drodzy Czytelnicy, miło nam poinformować, że po zmaganiach w Lidze Mistrzów, nadszedł czas na naszego kolejnego typera. Okazja jest o tyle wyjątkowa, że przed nami zmagania w ramach Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej rozgrywanych w Rosji. A że na imprezie nie zabrakło Polski, to emocje szykują się jeszcze większe. 

Chcieliśmy podziękować za miłe słowa w związku z zakończonym już typerem w ramach tegorocznej Ligi Mistrzów. Część osób dopytywała, czy planujemy coś na mistrzostwa świata, bo spodobała się im taka zabawa, stąd uznaliśmy, że nawet dla tej małej grupki zapaleńców warto odpalić typera z okazji tej najważniejsze piłkarskiej imprezy (osoby niezainteresowane informujemy, że będziemy starali się nie spamować newsami o typerze za często :)). 

Mistrzostwa Świata w piłce nożnej - typuj z PPE.pl

Do rzeczy - zasady zabawy dla wielu są zapewne znane. Na stronie ppe.pl/typer znajdziecie pierwszy zestaw par (obejmuje wszystkie mecze I kolejki rozgrywek grupowych + awansem mecz Rosja - Egipt, abyście na spokojnie mogli obejrzeć mecz Polski z Senegalem i dopiero kolejnego dnia obstawiać II kolejkę). W formularzu wystarczy wpisać typowany wynik, kliknąć "Typuj kolejkę" i gotowe. Po rozegraniu wszystkich spotkań w ramach aktywnego zestawu przeliczymy wyniki i pojawi się pierwsza punktacja plus automatycznie nowy zestaw par. Za jeden mecz można zgarnąć 4 punkty (szczegóły na stronie typera), tak że w pierwszym podejściu do zdobycia aż 68 punktów (17 spotkań do wytypowania). 

Pierwszy zestaw par:

Mecze możecie typować do 30 minut przed pierwszym gwizdkiem. Również do 30 minut przed pierwszym gwizdkiem możecie zmienić typ, nic więc nie stoi na przeszkodzie, aby wytypować całą kolejkę (co jest koniecznością, nie ma możliwości typowania wybranych spotkań), a potem w miarę potrzeb (np. niespodziewana kontuzja itp.) zmienić typ. Co istotne - do zabawy możecie dołączyć w każdej chwili - nie zdążyłeś wytypować pierwszego meczu? Nie ma problemu, wciąż możesz typować te, które nie zostały jeszcze rozegrane w ramach dostępnego zestawu par (chociaż wiadomo, zawsze to potencjalne punkty na starcie mniej). 

Najlepszych typerów poznamy po finałowym meczu 15 lipca. Nagrody przewidzieliśmy dla 5 najlepszych typerów PPE.pl (w zestawach nagród znajdą się gry, książki, filmy, koszulki, gadżety, prenumeraty PSX Extreme). Warto jednak śledzić naszą zabawę, bo postaramy się również o okolicznościowe nagrody dla najlepszych typerów danej kolejki (na podstronie konkursu znajduje się specjalna zakładka z wynikami typów danej kolejki). 

Nie przedłużamy i zapraszamy do zabawy. Mistrzostwa startują już w czwartek - o godzinie 17.00 w meczu otwarcia Rosja zagra z Arabią Saudyjską. Tak że typujemy do 16.30. Powodzenia!

TYPUJ WYNIKI MECZÓW


PS Jeśli nawet nie macie ochoty typować wyników, zapraszamy do dyskusji w komentarzach odnośnie Waszych przewidywań. Pamiętajcie, Polska swój pierwszy mecz rozegra z Senegalem o 17:00 19 czerwca (wtorek; mamy wtedy zamknięcie numeru PSX Extreme, Roooooger, coś narobił!).

Tagi: mistrzostwa świata