SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.06.2018 18:45
Call of Cthulhu. Zwiastun przypomina o grze przepełnionej szaleństwem
743V

Call of Cthulhu. Zwiastun przypomina o grze przepełnionej szaleństwem

Cyanide nadal nie jest gotowe do przedstawiania ostatecznej daty premiery Call of Cthulhu, ale studio przygotowało przyzwoity zwiastun. Z okazji E3 możemy spojrzeć na głównego bohatera, który ma spory problem. 

Cyanide w ostatnich latach zaoferowało graczom dwie przygody Styxa, dwie części Pro Basketball Management, studio rozwijało markę Blood Bowl, a nawet stworzyło Space Hulk: Deathwing. Teraz zespół pracuje jednocześnie nad trzema grami: Call of Cthulhu, Werewolf: The Apocalypse oraz Space Hulk: Tactics.

E3 2018 – Zapowiedzi, materiały, wiadomości. Wszystko w jednym miejscu

Akcja Call of Cthulhu rozgrywa się w 1942 roku, a głównym bohaterem został detektyw Edward Pierce, który został wysłany na wyspę Darkwater (wybrzeże Bostonu), by zbadać tajemniczą śmierć rodziny Hawkinsów,

Mężczyzna nie ma pojęcia, że to zlecenie zdefiniuje jego życie, ponieważ Pierce wpadnie w sam środek świata spisków, kultystów, dziwnych okropności oraz czystego szaleństwa. Szczególnie istotny jest ten ostatni element, ponieważ autorzy w ciekawy sposób zamierzają przedstawić problemy psychiczne.

Już wcześniej autorzy zapowiedzieli, że ukończenie historii w Call of Cthulhu zajmie zainteresowanym od 12 do 15 godzin, a podczas przygody podejmiemy sporo trudnych wyborów, przez które możemy stracić panowanie nad opowieścią.

Źródło: YouTube.com

Tagi: