SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.06.2018 19:30
Divinity: Original Sin 2 Definitive Edition na zwiastunie. Znamy datę premiery na PS4 i XOne
930V

Divinity: Original Sin 2 Definitive Edition na zwiastunie. Znamy datę premiery na PS4 i XOne

Targi w Los Angeles to dobra okazja do zaprezentowania daty premiery jednego z najbardziej oczekiwanych RPG-ów. Larian Studios potwierdziło zakończenie głównych prac nad konsolowym wydaniem Divinity: Original Sin 2 Definitive Edition i z tej okazji poznaliśmy szczegóły wydania gry na PlayStation 4 i Xboksa One.

Divinity: Original Sin 2 trafiło na komputery osobiste we wrześniu ubiegłego roku. Produkcja zgarnęła oceny na poziomie 93% – dziennikarze w swoim czasie wychwalali kapitalną opowieść na ponad 100 godzin, piękny świat przepełniony ciekawymi bohaterami, dopracowaną oprawę oraz taktyczną i zarazem rozbudowaną walkę.

E3 2018 – Zapowiedzi, materiały, wiadomości. Wszystko w jednym miejscu

Divinity: Original Sin 2 Definitive Edition znajduje się aktualnie w programie Wczesnego Dostępu na Xboksie One – gracze mogą za darmo zapoznać się z początkiem przygody, a za wykupienie dostępu zagrają w cały pierwszy rozdział (około 20 godzin rozgrywki).

Twórcy najwidoczniej zebrali cenne informacje od graczy, ponieważ Divinity: Original Sin 2 Definitive Edition zadebiutuje w pełnej wersji na PlayStation 4 i Xboksach One już 31 sierpnia.

Należy na pewno zaznaczyć, że konsolowcy otrzymają Definitive Edition, które zawiera tysiące zmian wprowadzonych na podstawie zebranych od premiery opinii krytyków i graczy, a jednocześnie deweloperzy wprowadzili szereg nowych funkcji. Zainteresowani skorzystają z między innymi dziennika, znaczników na mapie, samouczka, nowego poziomu trudności oraz całkowicie przebudowanego, ostatniego aktu gry.

Divinity Original Sin 2 DE dodatek

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: