Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.06.2018 17:15
Shadow of the Tomb Raider przedstawia eksplorację jaskini. Gameplay i szczegóły poziomu trudności
1980V

Shadow of the Tomb Raider przedstawia eksplorację jaskini. Gameplay i szczegóły poziomu trudności

Lara Croft ubrudzi swoje nowe ciuszki w Shadow of the Tomb Raider. Poszukiwaczka skarbów przedstawia swoje wdzięki na nowym materiale z E3, podczas którego ma okazję wskoczyć do wody i następnie eksploruje wielką jaskinię.

Eidos Montreal staje przed zadaniem rozwinięcia świetnych przygód Lary Croft, ale muszą zmierzyć się z Crystal Dynamics – choć oba studia współpracują od dobrych kilku lat, to teraz zespół odpowiedzialny za serię Deus Ex zajmuje się głównymi pracami w świecie Tomb Raidera.

E3 2018 – Zapowiedzi, materiały, wiadomości. Wszystko w jednym miejscu

Autorzy kontynuują wątek z poprzednich dwóch produkcji, ale Shadow of the Tomb Raider ma być najmroczniejszą produkcją w historii serii, a jednocześnie wymęczyć graczy, którzy narzekali na poziom trudności w ostatnich odsłonach.

Studio mimo wszystko zdaje sobie sprawę, że nie każdy liczy na wielkie wyzwania, więc przed rozpoczęciem gry dostosujemy poziom wyzwań – bez najmniejszego problemu możemy zmierzyć się z wymagającymi, logicznymi zagadkami, ale sama rywalizacja może zostać znacznie ułatwiona. Twórcy pozwolą nam dostosować grę do własnych preferencji i w tej sytuacji każdy będzie mógł czerpać pełną satysfakcję z Shadow of the Tomb Raider.

Najnowszy gameplay pozwala spojrzeć na wielką miejscówkę, w której Lara czuje się niczym ryba w wodzie – bohaterka wspina się, strzela z łuku, ma okazje skorzystać z gadżetów, a nawet wykorzystuje różne znalezione po drodze urządzenia.

Nie powinniśmy w wypadku rozgrywki oczekiwać ogromnych innowacji – Shadow of the Tomb Raider to raczej typowa kontynuacja.

Źródło: YouTube.com

Tagi: e3 e3 2018 Eidos Montreal gameplay Shadow of the Tomb Raider