SKLEP
Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 13.06.2018 11:28
Gameplay z The Last of Us Part 2 to fałszywka? Zarzuty i przeprosiny szefa Eidos Montreal
6523V

Gameplay z The Last of Us Part 2 to fałszywka? Zarzuty i przeprosiny szefa Eidos Montreal

Nie każdemu spodobała się prezentacja The Last of Us Part 2 na targach E3 2018. Jedną z takich osób jest szef Eidos Montreal.

Jedną z osób, którym demonstracja The Last of Us Part 2 z E3 2018 nie przypadła do gustu jest David Anfossi, szef Eidos Montreal, czyli studia odpowiedzialnego za Shadow of the Tomb Raider. W krótkiej wiadomości Anfossi nazwał prezentacją gameplayu z The Last of Part II "fałszywką".

Szef Eidos Montreal zdążył już skasować swój wpis, ale jak wiadomo w Sieci nic nie ginie. Jonathan Cooper z Naughty Dog zdążył wykonać zrzut ekranowy, który możecie ujrzeć poniżej.

Nie trzeba było długo czekać na to, by Anfossi zaczął przepraszać na swoim Twitterze.

"Cześć, fani Naughty Dog. Nie wyżywajcie się na mnie za to. Po prostu źle dobrałem słowa, jako osoba posługująca się głownie językiem francuskim. Zawsze byłem wielkim fanem Uncharted i gier The Last of Us. Przepraszam za tę sytuację..."

Gameplay, o którym mowa znajdziecie poniżej. Rzecz faktycznie wygląda niezwykle dobrze, ale wątpię, byśmy mieli tu do czynienia z podretuszowanym materiałem (szczególnie, że rozgrywkę zarejestrowano na PS4 Pro). Naughty Dog nie pozwalał sobie wcześniej na wtopy związane z downgrade'ami jak np. Ubisoft.


Źródło: https://coldfusgaming.com/2018/06/12/tomb-raider-dev-calls-last-of-us-part-ii-gameplay-fake-apologizes/

Tagi: