SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.06.2018 03:14
Pokémon: Let's Go, Pikachu! / Eevee! na rozgrywce. Nintendo pokazało długi gameplay
1236V

Pokémon: Let's Go, Pikachu! / Eevee! na rozgrywce. Nintendo pokazało długi gameplay

Nintendo nie zaoferowało graczom prezentacji Pokémon: Let's Go, Pikachu! / Eevee! na swojej konferencji zorganizowanej z okazji E3, ale na Nintendo Treehouse E3 odbyła się spora prezentacja nowej odsłony. Zobaczcie czysty gameplay z nadciągającego hitu na Nintendo Switch.

W następnych miesiącach powinniśmy stale słyszeć o Pokemonach. Game Freak w listopadzie zaoferuje graczom Pokémon: Let's Go, Pikachu! / Eevee!, a już w przyszłym roku na rynku zadebiutuje kolejna gra. Produkcja przedstawi zupełnie nową historię.

Resident Evil 2 Remake vs. Resident Evil 2. Porównanie oprawy po 20 latach

Pokémon: Let's Go, Pikachu! / Eevee! bazuje na Pokemon Yellow, więc pewnie wielu naszych czytelników rozpozna znane lokacje, NPC-ów, czy też oczywiście Pokemony. Twórcy za pomocą gry mają nam pokazać zmiany, które chcą wprowadzić do serii w kolejnych latach.

Warto zwrócić uwagę na oprawę, która została mocno przebudowana – nie jestem do końca przekonany do łapania Pokemonów za pomocą ruchu ręki, ale pewnie znajdą się gracze, którzy chętnie będą machać łapami przed telewizorem. Na materiale zobaczycie również wykorzystanie Poké Ball Plus – gadżet będzie miłą zabawką dla największych sympatyków serii.  

Nie możemy w tym wypadku mówić o jakiekolwiek rewolucji, jednak zaprezentowane zmiany to na pewno dobra ewolucja, która może przynieść wiele pozytywnych zmian dla całego uniwersum Pokemon.

Tagi: