SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.06.2018 01:35
Resident Evil 2 Remake. Gameplay pokazuje odświeżony ideał
2591V

Resident Evil 2 Remake. Gameplay pokazuje odświeżony ideał

Capcom przywiózł na E3 nie tylko zwiastun Resident Evil 2 Remake, ale Japończycy pozwalają spojrzeć na czystą rozgrywkę! Zobaczcie w akcji odświeżoną legendę.

Resident Evil 2 Remake może okazać się wymarzonym „kotletem”. Capcom zdecydował się na pełne odrestaurowanie gry, która oferuje wiele zmian w rozgrywce i pierwszy gameplay powinien uspokoić zniecierpliwionych fanów serii.

Resident Evil 2 Remake vs. Resident Evil 2. Porównanie oprawy po 20 latach

Zdecydowanie za długo czekaliśmy na pokaz Resident Evil 2 Remake, ale Capcom ponownie zaskoczył. Gra została pokazana na E3, a już w styczniu odbędzie się premiera na PlayStation 4, Xboksach One oraz komputerach osobistych. Możemy w tej sytuacji podejrzewać, że Japończycy znajdują się na dosłownie ostatniej prostej i teraz trwają prace nad polerowaniem ostatnich miejsc, czy też dopieszczaniem niektórych przeciwników. 

Najważniejszą i największą zmianą pod względem rozgrywki jest oczywiście ustawienie kamery – twórcy prezentują akcję zza barku bohatera i dzięki temu możemy oczekiwać znacznie przyjemniejszego gameplayu.

Mam przy tym wrażenie, że Resident Evil 2 Remake będzie znacznie straszniejszy od swojego poprzednika – jest to bez wątpienia zasługa oprawy, która została znacznie podkręcona i dostosowana do dzisiejszych standardów.

Źródło: YouTube.com

Tagi: