Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.06.2018 16:52
Wolfenstein: Cyberpilot zwiastun pokazuje nową odsłonę. Bethesda nie zwalnia tempa
1024V

Wolfenstein: Cyberpilot zwiastun pokazuje nową odsłonę. Bethesda nie zwalnia tempa

Na konferencji Bethesdy zobaczyliśmy Wolfenstein: Youngblood, ale firma wspomniała również o kolejnym projekcie .Gra została właśnie zaprezentowana, więc zainteresowani mogą spojrzeć na zwiastun Wolfenstein: Cyberpilot.

Wolfenstein: Cyberpilot to specjalna odsłona produkcji przygotowana i wydana przez Bethesdę dla gogli VR. To zupełnie nowa przygoda, która została wykreowana od podstaw z myślą o wirtualnej rzeczywistości.

E3 2018 – Zapowiedzi, materiały, wiadomości. Wszystko w jednym miejscu

W Wolfenstein: Cyberpilot gracze wcielą się w hakera ruchu oporu, który przejmuje kontrolę nad wrogimi machinami wojennymi. Podczas rozgrywki zainteresowani wskoczą w między innymi Panzerhunda i będą siać zniszczenie ziejąc ogniem.

Akcja produkcji zaprowadzi bohatera do opanowanego przez nazistów Paryża, jednak warto zwrócić uwagę, że wydarzenia rozgrywają się niemal dwie dekady po Wolfenstein II: The New Colossus. Protagonista chcąc pomóc francuskiemu ruchowi oporu musi niszczyć, zabijać i palić nieprzyjaciół.

Aktualnie Bethesda nie potwierdziła urządzeń, na których zagramy w Wolfenstein: Cyberpilot, jednak możemy się spodziewać, że producent zdecyduje się zadowolić szerokie grono odbiorców i gra trafi na PlayStation VR, Oculus Rift oraz HTC Vive.

Na dobry początek możemy spojrzeć na kilka fragmentów rozgrywki – Bethesda musiała odrobinę obniżyć jakość oprawy, ale i tak mam wrażenie, że Wolfenstein: Cyberpilot wygląda naprawdę nieźle.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Bethesda e3 e3 2018 trailer Wolfenstein: Cyberpilot zwiastun