The Last of Us Part 2 na E3! Krwawy gameplay pokazuje nową grę Naughty Dog

Wideo
8415V
The Last of Us Part 2 na E3! Krwawy gameplay pokazuje nową grę Naughty Dog
Wojciech Gruszczyk | 12.06.2018, 04:46

Naughty Dog nie mogło zabraknąć na E3. Twórcy pojawili się na imprezie z zupełnie nowym materiałem, który pozwala nam spojrzeć na wielką opowieść. To będzie jeden z największych hitów tej generacji!

Naughty Dog już od dawna nie zawodzi. Twórcy w ostatnich latach skupili się na rozwoju dwóch marek: Uncharted oraz The Last of Us i w końcu możemy spojrzeć na nowy pokaz „młodszego” IP. Oglądajcie przerażający świat „Niegrzecznych Psiaków”.

E3 2018 - Co? Gdzie? Kiedy? Rozkład jazdy!

W grudniu ubiegłego roku Naughty Dog potwierdziło, że The Last of Us Part 2 zostało przygotowane w około 50-60%, a gra w niektórych miejscach to „zepsuty bałagan”. Twórcy nie zmarnowali tego czasu i dzisiaj możemy spojrzeć na zupełnie nowy materiał z oczekiwanego hitu zmierzającego wyłącznie na PlayStation 4.

Sony wybrało bardzo nietypową miejscówkę na swoją konferencję podczas E3 w 2018 roku? To nie był przypadek, ponieważ na dobry początek otrzymaliśmy materiał z The Last of Us Part 2, który właśnie odbywa się w tym miejscu…

Materiał pozwala spojrzeć na dorosłą Ellie, która jest na małej imprezie, a po chwili ma okazję nawet zatańczyć ze swoją dziewczyną(?)… Ale to tylko początek zwiastuna. Po chwili bohaterka znajduje się w lesie i pierwszy raz mamy okazję spojrzeć na czystą rozgrywkę z The Last of Us Part 2!

Dziewczyna unika przeciwników, chowa się w krzakach i nawet może się czołgać! Po chwili protagonistka natrafia na ludzi, jednak nie może liczyć na spokojne schronienie – to bestie eliminujące ocalałych niczym zwierzęta. Ellie bez problemu wślizguje się do budynku obok, chowa za drzewem i po chwili zaczyna się eliminacja – jeden celny strzał sprawił, że rywal padł na ziemię, a dziewczyna zbiera strzałę z trupa.

Sytuacja zmienia się po sekundzie – na ekranie widzimy „sygnał”, który informuje o tym, że bohaterka została dostrzeżona i rozpoczyna się akcja. Ellie strzela z łuku, dochodzi do dynamicznej walki i szybkiej ucieczki. W grze pojawia się możliwość chowania się pod autem – postać bez problemu wykorzystuje schronienie… I może z tego miejsca strzelić!

Podczas akcji pojawia się QTE (Eliie walczy z facetem), a później nawet ubija go strzelając do niego leżąc na plecach (tego też nie było!). Bez problemu kobieta wykorzystuje przeciwnika jako żywą tarczę, ale gameplay to w zasadzie wielka ucieczka… Tytuł jest BARDZO brutalny.

Mały problem? Ellie jest głośna, a przeciwnicy mają spory problem z odnalezieniem przeciwniczki… W sumie to samo widzieliśmy w The Last of Us.

W trakcie gry bez problemu stworzymy broń lub strzały z wykorzystanych surowców, a Ellie potrafi w dynamiczny sposób uciec przed strzałą – zachowanie bohaterki jest KAPITALNE, ta animacja wygląda CUDOWNIE… Naughty Dog nie boi się „ubrudzić” bohaterki.

Źródło: własne

Komentarze (419)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper