Roger Żochowski Roger Żochowski 10.06.2018 23:31
Sekiro: Shadows Die Twice - From Software zaszczyciło konferencję Microsoftu!
3927V

Sekiro: Shadows Die Twice - From Software zaszczyciło konferencję Microsoftu!

Twórcy Dark Souls i Bloodborne zgodnie z plotkami pojawili się na konferencji Microsoftu. Z zupełnie nowym tytułem przypominającym,… Onimushę.

Jest to o tyle ciekawe, że gra wcześniej promowana była przez Sony i spekulowano nawet, że będzie to Bloodborne 2. Sekiro: Shadow Die Twice  możemy spodziewać się na trzech sprzętach – PS4, XOne i PC. 

Recenzja Dark Souls Remastered 

Tym razem uderzymy w bardziej orientalne klimaty, nie zabraknie walki z dużymi przeciwnikami, siekania mieczem i krwi. Nie dać się jednak ukryć, że stylistyka jest bardziej kolorowa i mniej mroczna niż w poprzednich dziełach FS. Śmierć nadal będzie jednak odgrywać ważną rolę. W grze poza siekaniem na lewo i prawo ważne będzie też skradanie się za plecami wrogów. Co ciekawe główny bohater nie będzie miał jednej reki, ale dzięki temu będzie mógł korzystać z różnej maści protez dających unikalne zdolności. 

Prace nad gra nadzoruje sam Hidetaka Miyazaki, a wydawca będzie nie Namco Bandai, a Activision. Gatunkowo będziemy mieli do czynienia z przygodową grą akcji z elementami RPG, co chyba nikogo nie dziwi. Fabuła stawia gracza w roli twardego wojownika, którego misją jest uratowanie mistrza, młodego lorda, który jest potomkiem starożytnego rodu. Tytuł rozgrywać będzie się w świecie  końca XVI wieku okresu Sengoku w Japonii i konfliktu między siłami życia i śmierci. 

Poniżej efektowny zwiastun.

Tagi: