Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 10.06.2018 13:56
Assassin's Creed: Odyssey. Piękne screeny wyciekły przed oficjalną prezentacją gry
5873V

Assassin's Creed: Odyssey. Piękne screeny wyciekły przed oficjalną prezentacją gry

Jedną z największych gier tegorocznego E3, a już szczególnie dla Ubisoftu, będzie kolejna odsłona sagi o Asasynach. Na dzień przed oficjalną prezentacją tytułu podczas konferencji, ktoś wrzucił do Sieci paczkę pięknych obrazków z gry.

Wiele plotek mówiło o pojawieniu się kontynuacji wydanego w zeszłym roku Assassin's Creed: Origins, które to znacząco odświeżyło serię i przekonało do niej sporo nowych graczy.

Tom Clancy's The Division 2. Ubisoft zaprasza na prezentację gry podczas E3 2018

Teraz gdy uż Ubisoft potwierdził, że jutro zobaczymy Assassin's Creed: Odyssey, wyczekujemy oficjalnej prezentacji gry oraz opisu zmian, jakie zaimplementowali twórcy. Jednakże nie musimy czekać już do jutrzejszej konferencji, albowiem w Sieci już hula spora paczka obrazków z Odysei.

Jak widać po załączonych screenach, tytuł bazuje na tym samym silniku co Origins, tak więc i rdzeń rozgrywki będzie praktycznie nienaruszony. Z tą różnicą, że tym razem spory nacisk położony zostanie na pływanie po morzu Egejskim oraz archipelagu wysp Grecji. Widać także, że powrócą bitwy morskie, co jak najbardziej ma sens, gdyż ówcześnie Grecja szczyciła się dosyć silną flotą morską wyposażoną w świetnych łuczników i sprzęt bitewny.

 

Tagi: Assassin's Creed Odyssey e3 2018 Ubisoft wyciek