Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 09.06.2018 10:10
Assassin's Creed: Odyssey. Przeciek z PSN prezentuje historię gry
3177V

Assassin's Creed: Odyssey. Przeciek z PSN prezentuje historię gry

Po udanym powrocie serii Assassin's Creed, które zapewniło nam Origins, Ubisoft postanowiło pójść jednak za ciosem i szykuje dla nas, już być może nawet na ten rok, Assassin's Creed: Odyssey.

Plotki dotyczące wycieczki do starożytnej Grecji słyszeliśmy już od dawna, lecz pewnie mało kto spodziewał się, że w tej opowieści wcielimy się w mieszkańca słynnej na cały świat Sparty.

Najnowsze doniesienia dotyczące nadchodzącej produkcji Francuzów dostajemy prosto z PlayStation Network, gdzie uchwycono poniższe zdjęcie, a wraz z nim, ciekawy opis.

Przejmij kontrolę nad swoim przeznaczeniem i napisz własną epicką Odyseję o swojej podróży do statusu legendarnego spartańskiego bohatera. Przeżyj niesamowite przygody w świecie gdzie każdy wybór ma znaczenie. Odrzucony przez swoją rodzinę musisz wyruszyć na przygodę od roli najemnika wyrzutka aż do legendarnego spartańskiego bohatera, aby ujawnić prawdę o przeszłości. Obejrzyj premierowy zwiastun!

Trzeba przyznać, że fabuła szykuje się na typową podróż od zera do bohatera, ale za to pozwoli nam zwiedzić piękny świat starożytnej Grecji. Więcej informacji dostaniemy już podczas konferencji Ubisoftu.

Za zdjęcie dziękujemy Mateuszowi!

Tagi: assassin's creed odyssey Ubisoft