Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.06.2018 20:03
E3 2018. Konferencja Electronic Arts - oglądajcie z nami
3941V

E3 2018. Konferencja Electronic Arts - oglądajcie z nami

Jesteście na to gotowi? To już dzisiaj poznamy plany Electronic Arts na zbliżające się miesiące. EA Play to prawdziwa rozgrzewka przed targami, ale możecie mieć pewność, że nie będziemy się nudzić. Siadajcie wygodnie, zapinajcie pasy i oglądajcie z nami to wielkie wydarzenie!

9 czerwca o 20:00 rozpocznie się wielka konferencja Electronic Arts. Firma ponownie nie organizuje swojej imprezy na samym E3, ale możemy śmiało powiedzieć, że to właśnie to show rozpocznie długo wyczekiwane targi.

E3 2018 - Co? Gdzie? Kiedy? Rozkład jazdy!

Elektronicy skupią się w tym wypadku na dwóch pewniakach – Battlefield 5 oraz Anthem zostaną szeroko zaprezentowane, ponieważ produkcje zadebiutują w stosunkowo niedalekiej przyszłości. W obu przypadkach możemy oczekiwać rozgrywki.

Szykujcie się też na prezentację sportówek – FIFA 19, Madden 19, NBA Live 19 – ale szczególnie interesującym pokazem będzie ten pierwszy, ponieważ EA musi pochwalić się umową z Uefą (Liga Mistrzów i Liga Europy).

EA Play to również dobry pokaz czegoś nowego – Respawn Entertainment powinno w końcu pokazać światu swoją grę w świecie Gwiezdnych Wojen, a nie możemy też zapomnieć o plotkach dotyczących nowego Fight Nighta!

Jedno jest pewne – nie będziemy się nudzić!

Tagi: e3 e3 2018 Electronic Arts gameplay konferencja trailer zwiastun