Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 08.06.2018 22:00
Fighting Games Challenge. Wielki turniej Tekken World Tour już w ten weekend
393V

Fighting Games Challenge. Wielki turniej Tekken World Tour już w ten weekend

Już w ten weekend w znajdującej się w centrum Polski Łodzi, odbędzie się największy w Polsce i zapewne tej części Europy, turniej w bijatyki, gdzie ujrzymy Tekken 7, Dragon Ball FighterZ oraz Mortal Kombat XL.

Jeśli jesteście miłośnikami gatunku bijatyk, zapewne wiecie, że w ten weekend, 9-10 czerwca, odbędzie się największy w Polsce i zapewne w naszym regionie Europy, turniej. 

Wydarzenie to nazwane Fighting Games Challenge zapewni nam nie tylko mnóstwo emocji związanych z samymi pojedynkami, lecz także sporo atrakcji dla postronnych zwiedzających. Strefa gier, trochę jedzenia, miła atmosfera i kilka innych zabaw sprawi, że w łódzkim EC1 każdy znajdzie coś dla siebie. 

Gracze pragnący zmierzyć się z najlepszymi zawodnikami z całego świata, bowiem miasto fabrykantów ugości zarówno Amerykanów jak i Azjatów, będą mogli pokazać co potrafią w zmaganiach w Tekkena 7 w ramach Tekken World Tour, a do tego Dragon Ball FighterZ oraz Mortal Kombat XL. Przewidziane są zarówno nagrody pieniężne jak i rzeczowe o wysokiej wartości, więc jest o co walczyć. 

Przyjedziecie? 

Tagi: