Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.06.2018 19:58
Strange Brigade. Gameplay prezentuje kooperacyjną zabawę z potworami
585V

Strange Brigade. Gameplay prezentuje kooperacyjną zabawę z potworami

Rebellion zdecydował się przypomnieć światu o swoim najmłodszym dziecku. Twórcy serii Sniper Elite rozwijają zupełnie nową markę, która zadebiutuje już wkrótce, więc autorzy prezentują dłuższy fragment rozgrywki przepełniony kooperacyjną zabawą.

28 sierpnia odbędzie się premiera Strange Brigade. Produkcja stanie do walki z wieloma mocnymi grami, jednak fani kooperacyjnej rozgrywki mogą przychylnie patrzeć w stronę najnowszej propozycji brytyjskiego Rebellionu.

Strange Brigade z datą premiery, zwiastunem i kolekcjonerką. Kupimy sterowiec

Dzisiaj możemy spojrzeć na świeży gameplay z Strange Brigade, który wygląda bardzo… Typowo. Czwórka bohaterów, różnorodne spluwy, proste zagadki logiczne, najróżniejsze bronie i kolejne hordy przeciwników.

Pewnym urozmaiceniem rozgrywki będzie w tym wypadku samo umiejscowienie wydarzeń, ponieważ akcja Strange Brigade odbędzie się w alternatywnej wersji lat trzydziestych XX wieku, a w dodatku gracze zawalczą z egipskimi potworami.

Aktualnie studio nie zdradza konkretów dotyczących fabuły, ale mam nadzieję, że w tym wypadku zostaniemy w ciekawy sposób zaskoczeni, a historia nie będzie wyłącznie dodatkiem do kolejnych walk z przeciwnikami. W tym świecie drzemie ciekawy potencjał, który Rebellion powinien w odpowiedni sposób wykorzystać.

 

Źródło: YouTube.com

Tagi: gameplay Rebellion Strange Brigade