Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.06.2018 16:07
Dead or Alive 6 oficjalnie! Zwiastun zapowiada nową bijatykę
1893V

Dead or Alive 6 oficjalnie! Zwiastun zapowiada nową bijatykę

Nie musimy czekać na E3, by móc cieszyć się z grubych zapowiedzi. Dead or Alive 6 powstaje i jest to jedna z największych niespodzianek ostatnich dni. Zobaczcie pierwszy zwiastun i poznajcie konkretne szczegóły.

Dopiero jutro odbędzie się pierwsza konferencja zorganizowana z okazji E3 2018, a już dzisiaj możemy cieszyć się z konkretnej zapowiedzi. Dead or Alive 6 nadciąga i w najbliższych dniach odbędzie się gruba prezentacja bijatyki.

E3 2018 - Co? Gdzie? Kiedy? Rozkład jazdy!

Dead or Alive 6 to jedna z najbardziej wyczekiwanych informacji dla fanów bijatyk ostatnich miesięcy. Tytuł powstaje w Team Ninja, czyli ekipie, która rozwija tę markę od 1996 roku. W ostatnich miesiącach twórcy skupiali się na Nioh, Dissidia Final Fantasy: Opera Omnia oraz Fire Emblem Warriors.

Już w grudniu ubiegłego roku Bartek wspominał o zakończeniu prac nad Dead or Alive 5 – gra była rozwijana przez wiele miesięcy dzięki licznym dodatkom – więc mogliśmy się spodziewać, że studio pracuje nad kontynuacją.

Dzisiaj mogę potwierdzić, że Dead or Alive 6 trafi na PlayStation 4, Xboksa One oraz komputery osobiste w pierwszych miesiącach 2019 roku. Wydawcą jest oczywiście Keoi Tecmo.

Pierwszy zwiastun pozwala spojrzeć na kilka fragmentów rozgrywki, ale odnoszę wrażenie, że najlepsze przed nami – w końcu nie ogłasza się takiego tytułu przed E3 bez powodu.  

Tagi: Dead or Alive 6 trailer zapowiedz zwiastun