Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.06.2018 17:03
Twin Mirror oficjalnie!
2268V

Twin Mirror oficjalnie! Nowa gra twórców Life is Strange

Sony postanowiło przed E3 zaprezentować kilka tytułów i korporacja właśnie ujawniła drugą produkcję. Twin Mirror zmierza na PlayStation 4 i jest to produkcja przygotowywana przez Dontnod Entertainment.

12 czerwca o godzinie 3:30 odbędzie się konferencja Sony w Los Angeles. Mimo to Japończycy postanowili jeszcze przed tym wydarzeniem odsłonić kilka projektów i kolejny właśnie został pokazany szerokiej publiczności.

Days Gone z datą premiery. Sony przedstawia kolejną grę przed E3

W środę poznaliśmy Tetris Effect, wczoraj datę premiery Days Gone, a teraz…  Możemy spojrzeć na pierwszy zwiastun Twin Mirror. Jest to produkcja kreowana przez Dontnod Entertainment, czyli autorów Life is Strange oraz Vampyr.

Wydawcą gry został Bandai Namco, który stale współpracuje z Dontnod Entertainment, więc możemy spodziewać się, że produkcja wskoczy również na inne platformy – Xbox One oraz PC? Jest to bardzo możliwe.  

Aktualnie nie możemy oczywiście za wiele powiedzieć, ale… Główny bohater trafił do rodzinnego miasta, gdzie na dobry początek budzi się z pokaźnym bólem głowy i zakrwawioną koszulą? Mężczyzna poprzedniego dnia był na pogrzebie najlepszego przyjaciela i nie będę raczej Sherlockiem Holmesem, gdy stwierdzę, że naszym zadaniem będzie rozwikłanie tajemnicy zeszłej nocy.  

[Aktualizacja #1]

Gra oficjalnie trafi na PlayStation 4, Xboksa One i PC.

Tagi: e3 e3 2018 playstation 4 Sony