Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 08.06.2018 13:00
Autorzy DayZ i Operation Flashpoint zapowiadają exclusive dla Xbox One!
1701V

Autorzy DayZ i Operation Flashpoint zapowiadają exclusive dla Xbox One!

Grami Bohemia Interactive warto się interesować, bo to zdolne studio stworzyło m.in. przełomowe w swoim czasie Opearation Flashpoint: Cold War Crisis. Tym razem czeska ekipa szykuje nowe IP dla Xbox One.

Nowa gra autorów Operation Flashpoint, ARMA i DayZ nie dorobiła się jeszcze tytułu. Póki co Bohemia Interactive kusi tylko krótkimi wpisami na Twitterze.

Days of Play startuje. Wyprzedaże w polskich sklepach

W jednym z twitterowych komunikatów możemy zobaczyć obrazek przedstawiający gazetę z nagłówkiem "bomba atomowa uderzyła w Europę". Obok leży nóż, naboje do strzelby i pistolet (zdaje się, że to model M1911). W drugim wpisie widać sylwetkę noża na czarnym tle. Oba wpisy opatrzono hashtagami "What if Humanity Falls".

Petr Kolar z Bohemia Interactive już zapowiedział na swoim Twitterze, że chodzi tu o exclusive'a dla Xbox One, który działać będzie w środowisku Unreal Engine.

Tajemnicza produkcja zostanie ujawniona 11 czerwca, o godz. 22:00, w trakcie konferencji prasowej Microsoft.

Warto dodać, że Bohemia zarejestrowała niedawno domenę "vigorgame.com", więc bardzo możliwe, że nowa produkcje będzie nosić nazwę VIGOR.


Źródło: https://www.dsogaming.com/news/bohemia-interactive-is-working-on-a-new-ip-to-be-powered-by-unreal-engine-4-and-may-be-called-vigor/

Tagi: Bohemia Interactive czechy e3 2018 unreal engine xbox one