SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.06.2018 15:35
Hitman 2 oficjalnie! Warner Bros. zaprezentował grę
3455V

Hitman 2 oficjalnie! Data premiery, gameplay, zwiastun i szczegóły

IO Interactive kontynuuje przygody Agenta 47. Twórcy przez wiele miesięcy pracowali nad kolejną przygodą legendarnego zabójcy i produkcja właśnie została zaprezentowana. Wydawcą został Warner Bros., który współpracował z firmą przy okazji ostatniego wydania pierwszego sezonu przygód Hitmana. [Aktualizacja #1]

O nowym Hitmanie wiemy od dobrych kilku dni. Logo gry pojawiło się na serwerach Warner Bros., ale wydawca nie zdecydował się na rychłe ujawnienie gry i odliczał do wielkiej prezentacji. Na nasze szczęście, produkcja nie jest jedną z gwiazd tegorocznego E3.

Hitman 2 niemal pewny. W sieci pojawiło się logo gry

Tytuł nie jest raczej wielką niespodzianką. Duńczycy nie podlegają już pod Square Enix, ponieważ japońska korporacja nie znalazła środków na rozwój gry, więc twórcy stali się niezależnym zespołem, który od tego czasu rozwijał produkcję.

Hitman 2 zadebiutuje 13 listopada na PlayStation 4, Xboksach One i komputerach osobistych. Produkcja ma zaoferować nową jakość rozgrywki:

„Hitman 2 wprowadza nowe sposoby gry, świeże tryby i nowe funkcje, w tym kooperacyjny Sniper Assassin.”

Pod względem rozgrywki nie powinniśmy oczekiwać wielkiej rewolucji. Twórcy ponownie wyznaczą kolejne cele, a podczas zmagań będziemy szukać najlepszego sposobu na wyeliminowanie oponentów. Twórcy stawiają tym razem na kooperację i będzie to bez wątpienia ciekawe urozmaicenie zabawy.

Hitman 2 jest bezpośrednią kontynuacją gry z 2016 roku, ale tym razem w dniu premiery otrzymamy całą przygodę (bez dzielenia na odcinki!). IO Interactive zamierza rozwinąć grę „toną zawartości po premierze”.

[Aktualizacja #1]

Wydawca podrzucił polskie zwiastuny:

Tagi: hitman Hitman 2 IO Interactive Warner Bros.