Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.06.2018 16:13
Paladins na Nintendo Switch od przyszłego tygodnia. Zwiastun zapowiada cross-platformową rozgrywkę w 60 fps
876V

Paladins na Nintendo Switch od przyszłego tygodnia. Zwiastun zapowiada cross-platformową rozgrywkę w 60 fps

Pozytywne wieści dla posiadaczy Nintendo Switchów. Platforma Japończyków już w przyszłym tygodniu otrzyma Paladins! Najnowsza wersja produkcji zaoferuje dynamiczną rozgrywkę w 60 klatkach na sekundę.

Hi-Rez nie może narzekać na nudę. Studio w tym tygodniu wrzuciło do programu Wczesnego Dostępu na Steam odpowiedź na PUBG oraz Fortnite, a jednocześnie deweloperzy przygotowali nową wersję Paladins.

Realm Royale dostępny za darmo. Battle Royale od twórców Paladins i SMITE

Paladins zadebiutuje na Nintendo Switch 12 czerwca. Aktualnie deweloperzy będą pracować nad rozwojem projektu, jednak gracze płacąc około 120 zł otrzymają możliwość zapoznania się z tytułem – na tę kwotę wyceniono Founder’s Pack. Jeśli jednak nie zamierzacie płacić za grę, to możecie zaczekać, ponieważ jeszcze w tym roku produkcja będzie dostępna w modelu biznesowym free-2-play.

Pod względem zabawy możemy oczekiwać identycznej rozgrywki względem PlayStation 4, Xboksa One i komputerów osobistych, ponieważ twórcy zapowiadają cross-platformowe zmagania w 60 klatkach na sekundę.

Deweloperzy obiecują, że nawet po przejściu do modelu biznesowego free-2-play, Paladins otrzyma wyłącznie kosmetyczne elementy, które nie będą wpływać na pojedynki i pozwolą nam wyłącznie upiększyć swoich bohaterów.

Tagi: Hi-Rez Studios Nintendo Nintendo Switch Paladins