Assetto Corsa Competizione grywalne na E3 2018. Gra zmierza również na PlayStation 4 i Xbox One

News
1660V
Assetto Corsa Competizione grywalne na E3 2018. Gra zmierza również na PlayStation 4 i Xbox One
Wojciech Gruszczyk | 06.06.2018, 15:41

Wielka prezentacja Assetto Corsa Competizione odbędzie się na tegorocznym E3. Studio Kunos Simulazioni zaprezentuje rozgrywkę z nowych wyścigów, a dzisiaj możemy spojrzeć na zajawkę, która potwierdza konsolowe wydanie.

Assetto Corsa Competizione to wyścigi przygotowane przez włoskie studio Kunos Simulazioni. Jest to kontynuacja dobrze przyjętej produkcji z 2014 roku. Nowy tytuł to oficjalna produkcja serii wyścigów Blancpain GT organizowanych przez SRO Motorsports Group.

Assetto Corsa - recenzja gry

Gra została zapowiedziana w lutym, a latem ma odbyć się premiera Assetto Corsa Competizione w programie Wczesnego Dostępu na Steam. Twórcy pierwotnie informowali wyłącznie o wersji przeznaczonej na komputery osobiste, ale możemy oczekiwać również edycji na PlayStation 4 oraz Xboksa One – nazwa japońskiej konsoli pojawia się na najnowszej zajawce.

Assetto Corsa Competizione to oczywiście pełnoprawny symulator, który wymęczy największych fanów gatunku. Autorzy w tym wypadku skupiają się również na aspekcie sieciowych pojedynków, a jednocześnie obiecują fotorealistyczne warunki pogodowe oraz kapitalną oprawę – Włosi do stworzenia pozycji wykorzystują silnik Unreal Engine 4.

Wielka prezentacja odbędzie się na tegorocznym E3 i dziennikarze otrzymają możliwość zagrania w Assetto Corsa Competizione. Trudno w tej sytuacji powiedzieć, kiedy odbędzie się debiut konsolowego wydania, ale mam nadzieję, że Kunos Simulazioni przyjedzie do Los Angeles z porcją pozytywnych informacji.


Źródło: YouTube.com

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych