Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.06.2018 18:34
Destiny 2: Porzuceni. Data premiery, zawartość i szczegóły wielkiego dodatku
1603V

Destiny 2: Porzuceni. Data premiery, zawartość i szczegóły wielkiego dodatku

Bungie właśnie potwierdziło wszystkie szczegóły dotyczące nowego dodatku do Destiny 2. Porzuceni (Forsaken) może okazać się najważniejszą zawartością przygotowaną przez Bungie do tytułu z ubiegłego roku. Poznajcie szczegóły.

Destiny 2: Porzuceni to wielki dodatek przygotowany przeze Bungie dla produkcji z 2017 roku. Twórcy za jego pomocą pozwalają graczom zwiedzić nową lokację, sprawdzić kolejny najazd, czy też nawet wypróbować świeżutki tryb.

Bungie otrzymało olbrzymią gotówkę od Chińczyków na stworzenie nowego IP

Bungie ujawniło nową zawartość podczas specjalnej audycji. Deweloperzy wsłuchali się w opinie graczy i w rezultacie Destiny 2 ma zaoferować zupełnie nową jakość. Deweloperzy ponownie zapewniają graczom opowieść, która tym razem pozwoli fanom zmierzyć się z uciekinierami – grupa przestępców wydostała się z Więzienia Starszych i tylko my możemy powstrzymać zbrodniarzy.

„Po latach ciągłych walk bezprawie opanowało pozostałości Rafy. Razem ze sławnym Cayde'em-6 zostajecie wysłani, aby osobiście zbadać ostatnie zamieszki. Po przybyciu szybko odkrywacie, że najwięksi zbrodniarze zorganizowali ucieczkę z Więzienia Starszych. Wbrew zaleceniom Straży Przedniej udajecie się w pościg za uciekinierami głęboko na terytorium Rafy. Eksploruj nowe miejsca, przebudź nowe moce, zdobądź potężne bronie i odkryj dawno zapomniane tajemnice Przebudzonych. Rozpoczęły się łowy.”

Destiny 2: Porzuceni zadebiutuje na rynku 4 września, a tak prezentuje się jego dokładna zawartość: 

  • Dopadnij 8 baronów i ich ekipy
  • Dwa nowe miejsca docelowe: Splątany Brzeg i Śniące Miasto
  • Nowy najazd
  • Gambit, nowy tryb rywalizacji 4v4 PvE
  • Korzystaj z nowych mocy dzięki dziewięciu dodatkowym supezdolnościom
  • Zbierz nowe egzotyczne bronie, pancerz i sprzęt
  • Nowy rodzaj broni: Legendarny łuk
  • Nowe misje fabularne, przygody, aktywności w miejscach docelowych i wiele więcej

Wyjątkowo bez wątpienia zapowiada się Gambit, który połączy zmagania PvE z PVP w formacie czterech na czterech – tryb zostanie zaprezentowany szerzej na targach w Los Angeles, a sympatycy Bungie mogą oczekiwać dynamicznej rywalizacji PvP, która będzie połączona z nieprzewidywalną i ciekawą kooperacją.

Tak projekt zapowiedział Scott Taylor, Project Lead w Bungie:

"Już od momentu premiery pierwszego Destiny naszym celem było zaimplementowanie innowacyjnych doświadczeń, które będą wyzwaniem i które dadzą graczom poczucie spełnienia. Nie możemy doczekać się momentu, kiedy podzielimy się Porzuconymi z naszymi fanami, oferując im nowy sposób na grę, łączący w sobie rywalizację i współpracę."

Kilka słów dodał również Byron Beede, Executive Vice President i General Manager Destiny w Activision:

"Destiny 2: Porzuceni to nowa, absorbująca historia stworzona przez High Moon Studios we współpracy z Bungie. Gra zaoferuje najbardziej oczekiwane usprawnienia zgłaszane przez oddaną społeczność Destiny 2, które pogłębią codzienne aktywności dla stałych użytkowników i staną się przyciągającym uwagę punktem startowym dla nowych graczy"  

Tagi: Activision Bungie Destiny 2 destiny 2: porzuceni