Piotr Rozbicki Piotr Rozbicki 05.06.2018 13:01
Onrush na premierowym zwiastunie. Pierwsze recenzje zapowiadają solidną grę
822V

Onrush na premierowym zwiastunie. Pierwsze recenzje zapowiadają solidną grę

Onrush, duchowy spadkobierca Motorstorma już dziś ląduje na półkach sklepowych. Z tej okazji Codemasters przygotowało niezwykle dynamiczny zwiastun. Produkcja zbiera już też pierwsze oceny. Jak wypadła gra byłych pracowników Evolution Studios?

Trailer opublikowany z okazji premiery Onrush to spora dawka adrenaliny i emocji upchnięta na ciasnym, półtoraminutowym materiale.

Onrush. Efektowny zwiastun prezentuje tryby rozgrywki

Codies przygarnęło byłych pracowników Evolution Studios (ojców serii Motorstorm oraz DriveClub) po tym, jak Sony zamknęło ich biuro. Efektem ich nowej pracy jest gra równie zwariowana (a może i bardziej) jak ich najlepsze odsłony Motorstorma, dodając do formuły inspiracje rodem z... Overwatch.

Gra zbiera też już pierwsze oceny w recenzjach i są one całkiem pozytywne. Obecnie średnia na Metacritic wynosi 77%. Recenzje wskazują plusy w postaci efektownej oprawy, modelu arcade'owej jazy, świetnej sieciowej rozgrywki oraz niekonwencjonalnego podejścia do wyścigów, ale narzekają przede wszystkim na małą zawartość, która nie usprawiedliwia wysokiej ceny i może zaważyć na krótkiej żywotności tytułu.

Oto oceny niektórych mediów zagranicznych:

Twinfinite 90

Hardcore Gamer 80

God is a Geek 80

Destructoid 80

Video Chums 79

SpazioGames 75

Push Square 70

We Got This Covered 70

Game Revolution 60

Tagi: Codemasters Evolution Studios motorstorm onrush