Paweł Myśliwiec Paweł Myśliwiec 03.06.2018 21:15
Retro na Gazie świętuje 3. urodziny!
504V

Retro na Gazie świętuje 3. urodziny!

Są na sali fani retro? Jeśli tak, to obowiązkowo powinniście zajrzeć na stronę retronagazie.eu - chłopaki świętują 3. urodziny, przy okazji organizując konkurs dla fanów klasyki. 

Jak co roku z miłą chęcią wspominamy o kolejnych urodzinach Retro na Gazie, wszak ekipa tej zacnej strony to m.in. repip i Daaku, czyli postacie znane dobrze bywalcom PPE.pl. Tradycyjnie oddaję głos naczelnemu RnG, repipowi: 

Jak co roku 16 maja zbieramy się by popadać w samozachwyt, no bo w końcu przetrwaliśmy w zdrowiu kolejny rok! Hmm 16 maja, no przez mój urlop temat nieco przesiedział w piwnicy, jest 20 maja, ale też jest dobrze ;). To już trzy lata jak płyniemy po wodach internetów borykając się z problemami, ale i czasem jadąc ostro na gazie tylko po to by pielęgnować nasze hobby – stare gry i sprzęty do grania oraz wszystko to co z nimi związane. Wydaje mi się, że po tylu latach ludzie związani z tym hobby kojarzą taką małą stronkę jak RnG, nawet jeśli regularnie tu nie bywają.

Chłopaki w pocie czoła rozwijają stronę, dostarczając kolejnych wpisów czy nowych opcji. Dodatkowo możecie złapać ich na Fejsie i na Twitterze. A same urodziny były dla ekipy RnG okazją do odpalenia konkursu, w którym do zgarnięcia jest m.in. nowiutkie wydanie Laury na Atari XL/XE. Jak przystało na tematykę strony zadanie polega na napisaniu recenzji dowolnej gry na 8-bitowe mikrokomputery. 

Nam nie pozostaje już nic innego, jak tylko jeszcze raz pogratulować chłopakom kolejnego roku i jeszcze raz zaprosić wszystkich do odwiedzania strony i udziału w konkursie. 

Retro na Gazie

Tagi: retronagazie.eu