Roger Żochowski Roger Żochowski 03.06.2018 15:30
Ubisoft tworzy exclusive'a na Switcha o... łowieniu ryb!
840V

Ubisoft tworzy exclusive'a na Switcha o... łowieniu ryb!

Gdy o łowieniu ryb trafiają w pewną niszę. Sam za czasów 32-bitowców bawiłem się plastikową wędką (fajny gadżet), a ostatnio ciorałem namiętnie na VR w Monster of the Deep: Final Fantasy XV.

Ubisoft ma zapowiedzieć na E3 kilka nowych produkcji. Wiemy, że będzie to na pewno nowy Asasyn, plotki mówią też o kolejnych odsłonach Splinter Cell oraz Watch Dogs. Oby tylko wydawca nie wysypał się ze wszystkim przed konferencją, bo oglądanie jej gdy przed targami odsłania się niemalże wszystkie karty nie smakuje już tak dobrze.

Wygląda na to, że francuski gigant w Los Angeles nie zapomni też o Switchu, choć nie ma tu mowy o jakimś hicie AAA. Na konferencji szykowanej na E3 Ubisoft ma podobno zaprezentować nową produkcję o łowieniu ryb. Tytuł ma wykorzystać unikalne możliwości Switcha. Ponadto grając będziemy używali specjalnej wędki (zapewne dołączoną do zestawu), z pomocą której wykonamy kolejne zadania.

Informacja taka została udostępniona przez koreańską organizację przyznającą kategorie wiekowe grom. Amatorzy moczenia kija powinni zapisać sobie nazwę Legendary Fishing i śledzić dalej jej losy. Reszta - nie wiem po jaką cholerę wchodziliście w tego newsa. Ale skoro już tu jesteście zapytam przewrotnie – czy waszym zdaniem będzie to wyborna czy tylko wyśmienita gra? J  

Tagi: copowieryba korea Switch Ubisoft