Assassin's Creed: Odyssey oficjalnie! Teaser zapowiada prezentację na E3

Gry
5647V
Assassin's Creed: Odyssey oficjalnie! Teaser zapowiada prezentację na E3
Wojciech Gruszczyk | 01.06.2018, 07:47

Jeszcze kilka godzin temu była to wyłącznie plotka, ale teraz możemy potwierdzić – Ubisoft pracuje nad Assassin's Creed: Odyssey. W Sieci pojawiła się jednoznaczna zajawka, która przygotowuje graczy na wielką prezentację.

O Assassin's Creed: Odyssey pisałem już kilka miesięcy temu. Tytuł to bezpośrednia kontynuacja Assassin's Creed: Origins, której akcja zaprowadzi graczy do antycznej Grecji. Ubisoft wciąż nie zdecydował się na wielką prezentację, ale poniżej zobaczycie jednoznaczny materiał.

Assassin's Creed: Odyssey niemal potwierdzony. Zdjęcie pokazuje gadżet z gry

Szykujcie się na przygodę w antycznej Grecji, która została opanowana przez Rzymian. Według wcześniejszych plotek, producent tym razem zdecydował się na dwóch bohaterów, którzy zaprezentują graczom inne historie, jednak opowieści mają się ze sobą łączyć w kluczowych momentach. Informatorzy są zgodni, że Ubisoft przygotował kontynuację Assassin's Creed: Origins, w której choć nie będziemy kontrolować Bayeka, to jednak znana postać pojawi się podczas przygody – zainteresowani mają tym razem wskoczyć w buty kobiety oraz mężczyzny.

Twórcy podobno w tym wypadku postawili na morskie bitwy, a jednocześnie gracze otrzymają możliwość rozbudowy okrętów (zmiana statystyk i uzbrojenia), zaś sam świat został odrobinę zmniejszony, ponieważ studio postawiło na znacznie większe, morskie tereny. Powracają walki z bossami oraz szeroka personalizacja bohaterów (osobne drzewka rozwoju i stroje).

Zajawka została opublikowana na Twitterze wydawcy, który postanowił nie siedzieć cicho ze względu na wczorajszy przeciek – w Sieci pojawiły się zdjęcia gadżetu z gry… Podobnie zresztą jak w przypadku Assassin's Creed: Origins.

Prezentacja Assassin's Creed: Odyssey na tegorocznym E3 może potwierdzać wczorajszy przeciek – Ubisoft jest gotowy do corocznego prezentowania graczom kolejnych odsłon serii. Tytuł ma zadebiutować na rynku do 31 marca 2019 roku…

Źródło: własne

Komentarze (80)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper