Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.05.2018 21:31
Far Cry 3 Classic Edition debiutuje. Zwiastun premierowy pokazuje nową wersję
2224V

Far Cry 3 Classic Edition debiutuje. Zwiastun premierowy pokazuje nową wersję

Posiadacze Przepustek Sezonowych do Far Cry 5 mogą od dzisiaj zagrać w Far Cry 3 Classic Edition. Tytuł jest dostępny dla zainteresowanych za darmo, więc z tej okazji możemy spojrzeć na premierowy zwiastun. W przyszłym miesiącu odbędzie się premiera dla wszystkich graczy.

Ubisoft postanowił odświeżyć Far Cry 3. Wersja na PlayStation 4 i Xboksa One nie została odrestaurowana od podstaw, ale nawet w takiej sytuacji wielu graczy chętnie zapozna się z produkcją.

Far Cry 5: Mroczne godziny na zajawce. Ubisoft zaprasza do Wietnamu

Far Cry 3 trafił na półki sklepowe w 2012 roku. Gra zgarnęła bardzo pozytywne opinie (średnia na poziomie 88%) i została ciepło przyjęta przez dziennikarzy oraz graczy. Opowieść pozwala spotkać się z niezwykle intrygującym antagonistą – Vaas Montenegro to bez wątpienia jedna z ciekawszych postaci z całej serii Far Cry.

Odświeżona „Trójka” jest od dzisiaj dostępna na PlayStation 4 i Xboksach One, ale aktualnie z przygodą mogą zapoznać się gracze, którzy kupili Przepustkę Sezonową do Far Cry 5. Oczywiście ta przyjemność zostanie „oddzielona” i samodzielna wersja trafi na PlayStation Store oraz Xbox Live już 26 czerwca.

Aktualnie nie otrzymaliśmy konkretnych fragmentów rozgrywki, ale te powinny nadejść już wkrótce. Mimo wszystko nie liczcie na wybitne widoki, ponieważ Ubisoft postanowił po prostu przenieść znaną opowieść i deweloperzy podobno zajęli się wyłącznie podciągnięciem rozdzielczości oraz dopracowali płynność animacji.

Źródło: YouTube.com

Tagi:

Nie przegap