Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.05.2018 16:19
Krzysiu, gdzie jesteś? Zwiastun nowej przygody Kubusia Puchatka
918V

Krzysiu, gdzie jesteś? Zwiastun nowej przygody Kubusia Puchatka

Kubuś Puchatek powraca do kina za sprawą nowej opowieści. Disney właśnie opublikował zwiastun, który prezentuje nową wizję na tego sympatycznego bohatera. W rolę tytułowego Krzysia wcieli się Ewan McGregor.

Disney w końcu zdecydował się na konkretną prezentację nowej przygody Kubusia Puchatka i po serii plakatów oglądamy świeży zwiastun. Materiał zapowiada historię, w której bohaterowie ze Stumilowego Lasu wpadają do zupełnie nowego świata.

James Bond 25 z datą premiery. Autor oscarowego Slumdog reżyserem

Szczerze mówiąc nie miałem pojęcia, że Disney planuje odświeżyć Kubusia Puchatka, ale zaprezentowana opowieść powinna spodobać się najmłodszym. Teraz Krzyś jest już dorosły, ma własne pociechy i zagubił się w codzienności. Na szczęście mężczyzna może liczyć na pomoc swoich wiernych przyjaciół.

"Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie! Gdy mały Krzyś dorósł i znalazł się na życiowym zakręcie, jego wierni towarzysze dzieciństwa - Kubuś, Prosiaczek, Kłapouchy i Tygrysek – wyruszają ze Stuwiekowego lasu do Londynu, by przypomnieć mu magię dzieciństwa."

Reżyserem opowieści został Marc Forster, którego możecie kojarzyć z między innymi „Marzyciela”, a historię w tym wypadku przygotowali Alex Ross Perry („Złote wyjście”) i nominowana do Oscara Allison Schroeder („Ukryte działania”). Twórcy w pracach nad filmem wykorzystali również opowiadania Perry’ego, które zostały oparte na postaciach stworzonych przez A.A. Milne’a i E.H. Sheparda.

W filmie udział biorą: zdobywca Złotego Globu Ewan McGregor (“Fargo”) jako dorosły Krzyś; nominowana do tej samej nagrody Hayley Atwell („Agentka Carter”) jako jego żona Evelyn; Bronte Carmichael jako jego córka.

Źródło: YouTube.com

Tagi: film krzysiu gdzie jesteś trailer zwiastun