Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.05.2018 15:18
The Crew 2 oraz State of Decay 2 ulepszone dzięki sterownikom Game Ready
379V

The Crew 2 oraz State of Decay 2 ulepszone dzięki sterownikom Game Ready

Dobre wieści dla graczy ubijających zombiaki oraz sympatyków szybkich samochodów. Firma NVIDIA właśnie przygotowała nowe sterowniki, które pozwolą graczom na lepszą zabawę w becie The Crew 2 oraz w State of Decay 2.

State of Decay 2 trafiło na rynek w tym tygodniu. Undead Labs nie poradziło sobie najlepiej z optymalizacją wersji na komputery osobiste, więc inżynierowie z firmy NVIDIA postanowili pomóc przygotowując dodatkowe sterowniki. Jednocześnie już pod koniec miesiąca wystartuje beta The Crew 2, która również zostanie ulepszona dzięki pracy specjalistów.

Battlefield V z GeForce GTX jako oficjalną platformą na PC. Znamy wymagania sprzętowe

Jeśli gracie w tytuł Undead Labs na PC, a jednocześnie korzystacie z karty graficznej GeForce, to przed kolejną sesją w świecie przepełnionym żywymi trupami powinniście zadbać o pobranie stosownej aktualizacji.

Inżynierowie firmy NVIDIA zajęli się optymalizacją sterowników i umożliwią graczom jak największą wydajność i poprawią jakość zabawy. Sterowniki Game Ready posiadają również certyfikat zgodności WHQL wydawany przez firmę Microsoft.

W dniach 31 maja – 4 czerwca zapisani sympatycy szybkiej jazdy otrzymają dostęp do bety The Crew 2 i w tym wypadku już od początku można skorzystać z plików, które zajmą się optymalizacją wrażeń:

„W życiu ważne jest pierwsze wrażenie i gry komputerowe nie są tutaj wyjątkiem. NVIDIA dokłada wszelkich starań, aby zapewnić graczom jak najlepsze doznania, nawet jeśli gra jest jeszcze w fazie rozwoju. Dlatego opublikowany nowy sterownik Game Ready został zoptymalizowany dla beta-testów gry The Crew 2. Sterowniki Game Ready wspierają wszystkie ważne zmiany w grach, co oznacza że są one nieustannie ulepszane pod kątem danego tytułu. Ponieważ gry ewoluują dzięki zmianom wprowadzanym przez łatki i aktualizacje DLC, to sterowniki również muszą być usprawniane.”

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: game ready nvidia State of Decay 2 The Crew 2