Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.05.2018 21:44
God of War z kapitalnym wynikiem. Sony świętuje
3230V

God of War z kapitalnym wynikiem. Sony świętuje

Kratos nie bierze jeńców. Wczoraj informowaliśmy o bardzo pozytywnych rezultatach God of War ze Stanów Zjednoczonych, a teraz faktyczną sprzedażą pochwalił się John Kodera. Tytuł został doceniony przez graczy z całego świata.

God of War podbiło kwietniowe wyniki sprzedaży ze Stanów Zjednoczonych i według NPD przygoda ustanowiła nowy rekord w kategorii produkcji na wyłączność w historii konsol PlayStation.

Poradnik do God of War

Podczas spotkania z inwestorami John Kodera postanowił pochwalić się ogólnym wynikiem produkcji i w miesiąc od premiery God of War zanotowało ponad 5 mln sprzedanych egzemplarzy. W tym wypadku szef PlayStation mówi o „faktycznej sprzedaży”.

W rezultacie jest to jeden z najszybciej sprzedających się tytułów w historii marki PlayStation, a może nawet najszybszy? Wkrótce powinniśmy otrzymać w tym temacie konkretne dane, jednak jedno jest pewne – Santa Monica Studio może otwierać szampany.

Należy na pewno zaznaczyć, że God of War zaliczył 3,1 mln pudełek w zaledwie trzy dni od premiery i tym samym tytuł pobił rekord PlayStation 4. Rezultat pewnie będzie niezagrożony przez kilkanaście kolejnych miesięcy.

The Last of Us Part 2 zdetronizuje Kratosa?

Źródło: https://gamingbolt.com/god-of-war-sold-over-5-million-in-actual-sales-in-just-a-month-playstation-boss-reveals

Tagi: god of war playstation 4 Sony wyniki sprzedaży