Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.05.2018 18:17
Ubisoft na E3 2018. Firma potwierdza pierwsze gry i zapowiada niespodzianki
1948V

Ubisoft na E3 2018. Firma potwierdza pierwsze gry i zapowiada niespodzianki

Ubisoft postanowił zapowiedzieć swoje wystąpienie w Los Angeles. Gracze mogą liczyć na między innymi pokaz The Division 2, ale to dopiero początek pozytywnych informacji. Francuzi szykują dla nas kilka niespodzianek.

Konferencja Ubisoftu na tegorocznym E3 odbędzie się 11 czerwca o godzinie 22:00, więc możemy śmiało powiedzieć, że Francuzi nie zmieniają przyzwyczajeń. Korporacja od kilku lat systematycznie przedstawia nowe gry w tej godzinie.

E3 2018. Lista konferencji z datami

Francuzi postanowili podgrzać atmosferę przed wystąpieniem na E3. Na imprezie na pewno nie zabraknie następujących tytułów:

  • Tom Clancy's The Division 2
  • Beyond Good & Evil 2
  • Skull and Bones
  • Starlink: Battle for Atlas
  • Transference
  • For Honor (nowa zawartość)

Oczywiście nie jest to ostateczna. Firma potwierdza, że przygotowała na wydarzenie kilka nowości, które zostaną ujawnione dopiero 11 czerwca. Mimo wszystko nawet poniższe zestawienie powinna zadowolić wielu graczy, bo w końcu otrzymamy głębsze spojrzenie na The Division 2, czy też usłyszymy ponownie o Skull and Bones – ten drugi tytuł został ujawniony w ubiegłym roku, ale twórcy zdecydowali się opóźnić jego premierę. Piracka opowieść zawędruje na konsole oraz komputery osobiste dopiero w okresie od 1 kwietnia 2019 roku do 31 marca 2020 roku.

Wśród niespodzianek będzie mityczny Watch Dogs 3? Nie możemy też zapomnieć o licznych plotkach dotyczących powrotu serii Splinter Cell.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: e3 e3 2018 Ubisoft