Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.05.2018 21:00
Disenchantment na Netflix z datą premiery. Serial autorów The Simpsons i Futurama
962V

Disenchantment na Netflix z datą premiery. Serial autorów The Simpsons i Futurama

Netflix w końcu zdradził konkretne informacje dotyczące Disenchantment, czyli najnowszej produkcji Matta Groeninga i Josha Weinsteina. Twórcy Simpsonów i Futuramy potwierdzili datę premiery Disenchantment.

Nadal nie otrzymaliśmy konkretnego zwiastuna Disenchantment, ale możemy spojrzeć na pierwsze zdjęcia z produkcji oraz nawet poznaliśmy datę premiery. Serial będzie dostępny dla subskrybentów 17 sierpnia 2018 roku.

Netflix czerwiec 2018. Glow, Sense8, Luke Cage, Niedzielna choroba i więcej

Disenchantment zaprowadzi widzów do podupadającego średniowiecznego królestwa Dreamland i podczas opowieści poznamy losy uzależnionej od alkoholu księżniczki Bean, jej zadziornego towarzysza elfa Elfo i osobistego demona Luciego. Ta trójka barwnych bohaterów spotka na swojej drodze ogry, duchy, harpie, diabły, trole, morsy i mnóstwo idiotów.

Głosu serialowym postaciom użyczyli Abbi Jacobson (“Bean”), Nat Faxon (“Elfo”) i Eric Andre (“Luci”) oraz John DiMaggio, Billy West, Maurice LaMarche, Tress MacNeille, David Herman, Matt Berry, Jeny Batten, Rich Fulcher, Noel Fielding i Lucy Montgomery. Natomiast twórcą animacji jest Rough Draft Studios (Futurama), a producentami wykonawczymi są Matt Groening i Josh Weinstein (The Simpsons, Futurama).

Już pierwsze materiały pokazują spore nawiązanie do wspomnianych w tytule projektów i z wielką przyjemnością zapoznam się z początkiem przygody. W połowie sierpnia otrzymamy pierwsze dziesięć odcinków, ale Netflix wcześniej informował o zamówieniu 20 epizodów.  

Dodatkowe informacje dotyczące produkcji znajdziecie w tym miejscu. 

Disenchantment na Netflix z datą premiery

Disenchantment na Netflix z datą premiery

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: data premiery disenchantment netflix serial the simpsons