Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 24.05.2018 09:23
Wolfenstein 2: The New Colossus. Bethesda zapewnia alternatywne okładki na Switch
736V

Wolfenstein 2: The New Colossus. Bethesda zapewnia alternatywne okładki na Switch

Wiemy już, że Wolfenstein 2: The New Colossus zasili biblioteczkę gier na Switch już w czerwcu. Bethesda przygotowała dla posiadaczy hybrydowej konsoli Nintendo małą niespodziankę.

Wybrana przez Bethesdę okładka Wolfenstein 2: The New Colossus nie każdemu przypadnie do gustu. Co zatem w sytuacji, gdy chcecie się skusić na zakup pudełkowego wydania gry z tak "brzydką" grafiką na froncie? Wystarczy samodzielnie wydrukować alternatywną wersję okładki i włożyć ją do pudełka, by poczuć stan błogości ocierający się o nirwanę. Zmniejszone wersje rzeczonych okładek znajdziecie w naszej galerii. Pliki w pełnych rozmiarach znajdziecie w linkach poniżej.

Wolfenstein 2: The New Colossus trafi na Nintendo Switch 29 czerwca. W związku z tym spodziewamy się, że tytuł otrzyma swoje 5 minut podczas zbliżającego się E3 – w końcu Bethesda zapowiedziała swoją konferencję na wydarzeniu. Oczywiście w trakcie konferencji firmy z Maryland powinny pojawić się też inne zapowiedzi - być może dotyczące kolejnych konwersji dla Nintendo Switch.

Przy okazji warto przypomnieć sobie ostatni zwiastun Wolfenstein 2: The New Colossus. Bethesda pokazała nam nim nie tylko grafikę z wersji na Switch, ale też wykorzystanie Joy-Conów (niektóre polecenia wydamy ruchami dłoni a nie tylko przyciskami).

Linki do pobrania grafik okładek w wysokiej rozdzielczości:

Grafika 1

Grafika 2

Grafika 3

Grafika 4

Tagi:

Nie przegap