Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.05.2018 16:34
LEGO DC Villains nadciąga? Warner Bros. zapowiada prezentację nowej gry
464V

LEGO DC Villains nadciąga? Warner Bros. zapowiada prezentację nowej gry

Warner Bros. jeszcze przed E3 chce zaprezentować nową produkcję z serii LEGO. Tytuł jest promowany wymownymi hasłami oraz materiałami, które pozwalają przygotowywać się na LEGO DC Villains.

O LEGO DC Villains branżowe media informowały dobre kilka miesięcy temu. Wydawca wciąż nie zapowiedział gry, ale tytuł pojawił się na głośnej liście Walmartu, przez którą Bethesda zdecydowała się przed czasem pokazać RAGE 2.

Splinter Cell, Assassin's Creed, Just Cause 4, Gears of War 5, Borderlands 3 i Rage 2 w ofercie Walmartu

Mogliśmy się spodziewać, że prezentacja gry odbędzie się na E3 2018, ale Warner Bros. postanowiło podgrzać atmosferę. Firma uruchomiła specjalną podstronę, na której trwa odliczanie – tytuł ma zostać ujawniony w przyszłym tygodniu.

Na stronie pojawiają się również wymowne hasła: „Dobrze jest być złym” oraz „Chaos nadchodzi”. Jeśli nadal nie wierzycie w prezentację  LEGO DC Villains to warto spojrzeć na grafiki opublikowane na włoskiej stronie LEGO Batman na Facebooku – na materiałach zobaczycie bohaterów DC z domalowanymi elementami.

Tytuł powinien zainteresować wielu fanów LEGO, którzy od dawna czekają na odświeżenie formuły – wcielenie się w „złych” może ubarwić zabawę, ale oczywiście sporo w tym wypadku zależy od samej fabuły.

Źródło: Twitter.com

Tagi: lego lego dc villains Traveller's Tales Warner Bros.

Nie przegap