Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.05.2018 15:38
Larry powraca. Leisure Suit Larry - Wet Dreams Don't Dry zapowiedziane zwiastunem i na screenach
1107V

Larry powraca. Leisure Suit Larry - Wet Dreams Don't Dry zapowiedziane zwiastunem i na screenach

 „Panie, wróciłem do biznesu!” – tymi słowami wita się z graczami Larry Laffer, który powraca ze swoją nową przygodą. Najnowsza produkcja zadebiutuje jeszcze w tym roku, a dzisiaj możemy spojrzeć na zwiastun, screeny oraz poznać konkretne szczegóły.

Leisure Suit Larry to seria gier przygodowych, w których głównych bohaterem jest Larry Laffer, czyli około 40-letni miłośnik towarzyskiego życia. Mężczyzna w kolejnych opowieściach doskonali swoją sztukę uwodzenia i choć nie zawsze może mówić o wielkich sukcesach, to w latach 1987-2013 gracze zapoznali się z dziewięcioma produkcjami.

Battlefield V. Oglądajcie z nami prezentację gry

Leisure Suit Larry - Wet Dreams Don't Dry to gra przygodowa stworzona przez Crazy Bunch i wydana przez Assemble Entertainment. Premiera tytułu odbędzie się w czwartym kwartale 2018 roku, a dzisiaj możecie zapoznać się z między innymi screenshotami.

Akcja produkcji zaprowadzi graczy do współczesności, ale Larry wciąż będzie charakteryzował się mentalnością z lat 80. ubiegłego wieku. Podrywacz musi odnaleźć się w „nowoczesnej rzeczywistości”.

Pod względem rozgrywki otrzymamy typowy „point & click”, a zadaniem głównego bohatera będzie tym razem zdobycie serca Faith, czyli asystentki szefa w firmie Prune. Larry doskonale zdaje sobie sprawę, że do realizacji swojego celu zostanie zmuszony do wykorzystania nowoczesnych urządzeń i właśnie z tego powodu podczas rozgrywki skorzystamy z „Timbera”, czyli aplikacji do randek.

Twórcy zapowiadają starannie zaprojektowany, nieliniowy świat z 30 ręcznie malowanymi lokacjami, zintegrowanie produkcji ze wspomnianym „Timberem”, liczne zagadki oraz ponad 30 ręcznie malowanych postaci.

Na pierwszy gameplay musimy jeszcze zaczekać, jednak przedstawione zrzuty powinny zainteresować fanów gatunku, którzy w swoim czasie zagrywali się w poprzednie przygody Larry’ego.

Źródło: https://store.steampowered.com/app/765870/Leisure_Suit_Larry__Wet_Dreams_Dont_Dry/

Tagi: Leisure Suit Larry - Wet Dreams Don't Dry pc zapowiedz