Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.05.2018 21:58
Battlefield V. Oglądajcie z nami prezentację gry
4595V

Battlefield V. Oglądajcie z nami prezentację gry

Wielka kampania, zmiany w rozgrywce, nowe tryby i niespotykane momenty w trybie sieciowym – te słowa to tylko mała zajawka prezentacji Battlefield V. DICE przygotowało kolejny shooter, który dzisiaj zostanie szczegółowo zaprezentowany.

Od wielu tygodni czekaliśmy na wielką prezentację tegorocznego Battlefielda. Dzisiaj możemy już potwierdzić, że produkcja zaprowadzi śmiałków na front II wojny światowej, ale to dopiero początek pozytywnych informacji przygotowanych przez Szwedów. 

Battlefield V na zajawce. Fragment zwiastuna rozbudza oczekiwania i potwierdza umiejscowienie akcji!

Od godziny 21:00 będziecie mogli obserwować prezentację Battlefield V. Wydarzenie będzie prowadzone przez Trevora Noaha, a jednocześnie zainteresowani otrzymają możliwość posłuchania gościa specjalnego –  Jakub „Kromka” Górka na zlecenie Electronic Arts Polska zajmie się szczegółowym omówieniem nowości.

Czego możemy się spodziewać? Zupełnie nowego wariantu rozgrywki, który „rozciąga się na kilka trybów i map”, niezrównanych widoków i dźwięku, nowych trybów, zmian w rozgrywce oraz pełnoprawnej kampanii fabularnej.

Podczas wydarzenia posłuchacie członków DICE – Andreasa Morella, starszego producenta, Larsa Gustavssona, starszego producenta oraz Daniela Berlina, dyrektora działu projektowego, którzy opowiedzą o swojej wizji Battlefield V .

Oczywiście możecie również liczyć na szczegółowe podsumowanie wydarzenia na PPE.pl, a jednocześnie zachęcam Was do oglądania show.

Tagi: Battlefield V DICE Electronic Arts