Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.05.2018 21:00
Pokemon Let's Go Pikachu / Eevee może zaoferować wyłącznie 151 Pokemonów z regionu Kanto
1294V

Pokemon Let's Go Pikachu / Eevee może zaoferować wyłącznie 151 Pokemonów z regionu Kanto

Nadal czekamy na prezentację Pokemonów na Nintendo Switcha. Japończycy mają pokazać produkcję do końca miesiąca, a zdaniem informatora, Game Freak tym razem postanowiło powrócić do regionu Kanto.

W ubiegłym tygodniu pojawiła się ciekawa plotka, według której Game Freak tworzy Pokemon Let's Go Pikachu / Eevee i następnie przeciek został w zasadzie potwierdzony przez Nintendo, ponieważ firma zarejestrowała dwie witryny, na których już wkrótce powinniśmy znaleźć tonę informacji dotyczących obu produkcji.

Pokemon Let's Go Pikachu oraz Pokemon Let's Go Eevee coraz bliżej. Nintendo rejestruje domeny

Użytkownik Reddita, który jako pierwszy wspomniał o Pokemon Let's Go Pikachu / Eevee, postanowił rozpalić serca fanów Pokemonów i zdecydował się ujawnić kolejne konkrety. Jego zdaniem deweloperzy zdecydowali się umiejscowić wydarzenia w regionie Kanto i gracze otrzymają dostęp do 151 Pokemonów ze znanych terenów. Wcześniejsza plotka zapowiadała akcję „100 lat po 1 generacji”.

Jest to naprawdę ciekawa wiadomość, która w pewien sposób pokrywa się z decyzjami dotyczącymi Pokemon GO – dzisiaj The Pokemon Company potwierdziło wprowadzenie do ostatniej odsłony formy Alola z pierwszej generacji. Premiera ma odbyć się w przeciągu kilku następnych tygodni.

Nie jest to oczywiście jakiekolwiek potwierdzenie, jednak wcześniej informator nie zawiódł informując o dość nietypowych nazwach. Nie możemy przy tym zapomnieć, że zdaniem przecieków Pokemon Let's Go Pikachu oraz Pokemon Let's Go Eevee mają posiadać elementy znane właśnie z Pokemon GO.

Źródło: Twitter.com

Tagi: Game Freak Nintendo plotka Pokémon