Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.05.2018 13:35
Call of Duty: Modern Warfare 4 w 2019 roku. Infinity Ward ma zaoferować „pełnoprawne Call of Duty”
2077V

Call of Duty: Modern Warfare 4 w 2019 roku. Infinity Ward ma zaoferować „pełnoprawne Call of Duty”

Świat wciąż nie otrząsnął się po zmianach w Call of Duty: Black Ops 4, a już dzisiaj pojawiają się grube informacje dotyczące przyszłorocznego projektu. Zdaniem bardzo wiarygodnego źródła, Infinity Ward  przygotowuje Call of Duty: Modern Warfare 4.

12 października zadebiutuje Call of Duty: Black Ops 4. Najnowsza gra Treyarch zaoferuje największy w historii tryb zombie, rozbudowane zmagania sieciowe oraz rywalizację Battle Royale. Twórcy zdecydowali się zrezygnować z fabularnej kampanii.

Call of Duty: Black Ops 4. Zobaczcie skok jakościowy względem Black Ops 3

Nadal musimy czekać na kolejne prezentacje Call of Duty: Black Ops 4, ale już teraz pojawiają się konkretne sygnały dotyczące przyszłorocznej pozycji. Zdaniem najnowszych przecieków Infinity Ward od wielu miesięcy pracuje nad Call of Duty: Modern Warfare 4.

Informacja nie jest jeszcze oczywiście oficjalna, ale pochodzi z bardzo ciekawego źródła – dziennikarze Gamingintel otrzymali wiadomość dotyczącą gry od informatora, który wcześniej potwierdził im brak kampanii oraz zmiany w trybie sieciowym Call of Duty: Black Ops 4.

Call of Duty: Modern Warfare 4  ma być „pełnoprawnym” tytułem z serii i oferować fabularną opowieść, zmagania sieciowe oraz oczywiście tryb zombie. W planach jest jeszcze stworzenie trybu Battle Royale, ale aktualnie w tym temacie nie zapadły ostateczne decyzje – możemy spodziewać się, że wiele w tym wypadku zależy od oceny tych zmagań w Call of Duty: Black Ops 4.

Pewną ciekawostką jest również fakt, że Craig Fairbrass – aktor głosowy zaangażowany w prace nad serią Modern Warfare – wspomniał w swoim CV o pracach nad „Modern Warfare 1/2/3/4”, ale oczywiście później wydał oświadczenie informując o popełnieniu „pomyłki”.

Warto na pewno wspomnieć, że już w ubiegłym roku pojawiły się plotki, według których Activision zdecydowało się na kontynowanie trzech serii – Black Ops, Modern Warfare oraz historycznych. Oczywiście jakiekolwiek informacje, czy też konkretniejsze przecieki na temat pozycji pojawią się prawdopodobnie pod koniec roku… Choć na prezentacje przyjdzie nam zaczekać pewnie z rok.

W pracach nad Call of Duty 2019 na pewno jest zaangażowane Infinity Ward Polska – zespół został oficjalnie przedstawiony w ubiegłym roku.

Źródło: https://gamingintel.com/2018/05/20/leak-modern-warfare-4-to-be-call-of-dutys-2019-release/

Tagi: Call of Duty: Black Ops 4 call of duty: modern warfare 4 Infinity Ward