Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.05.2018 19:51
Death Stranding na E3 z nowym zwiastunem
1746V

Death Stranding na E3 z nowym zwiastunem

Hideo Kojima przyjedzie do Los Angeles z nowym zwiastunem. Znany twórca chwali się pracą nad materiałem z Death Stranding, więc możemy spodziewać się kolejnego filmu, który nie odpowie na żadne pytanie.

Death Stranding to najnowsza propozycja Hideo Kojimy, a jednocześnie pierwszy projekt Japończyka po odejściu z Konami. Twórca związał się z Sony Computer Entertainment i przygotowuje projekt, który zmierza wyłącznie na PlayStation 4.

Hideo Kojima zafascynowany polskim pisarzem? Stanisław Lem na koszulce

Death Stranding zostało zaprezentowane na bodajże trzech zwiastunach, ale materiały nie pozwalają nam odpowiedzieć na pytanie – czym tak naprawdę będzie ta produkcja? Hideo Kojima na pewno pojawi się na tegorocznym E3, gdzie przedstawi kolejny materiał.

Mam szczerą nadzieję, że deweloper przyjedzie do Los Angeles z konkretami dotyczącymi tytułu. Japończyk mógłby w końcu przedstawić zarys fabuły, czy też pokazać choćby krótki fragment rozgrywki… W końcu gra ma trafić jeszcze na tę generację? ;)

Produkcję na pewno zobaczymy na show Sony – już wcześniej przedstawiciele PlayStation potwierdzili, że Death Stranding będzie jedną z czterech głównych gier prezentowanych podczas konferencji. Nie oznacza to oczywiście, że korporacja skupi się wyłącznie na tych tytułach.  

Źródło: Twitter.com

Tagi: Death Stranding e3 2018 hideo kojima Kojima Productions

Nie przegap