Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.05.2018 21:00
Devolver Digital na E3. Wydawca zapowiada konferencję i pokaże nowe gry
762V

Devolver Digital na E3. Wydawca zapowiada konferencję i pokaże nowe gry

Zbliżające się wielkimi krokami E3 zapowiada się wyjątkowo dobrze. Dzisiaj mogę potwierdzić konferencję kolejnego wydawcy, który ma zaprezentować na show „jakieś gry”. Devolver Digital powinno nas ponownie pozytywnie zaskoczyć.

Devolver Digital zaskoczyło branżę zapowiadając swoją konferencję na E3 w ubiegłym roku. Wydawca znany z mniejszych tytułów zaprosił na wydarzenie dziennikarzy, którzy mogli uczestniczyć w niezwykłym show… W sumie firma wyśmiała branże i całe targi.

E3 2018. Lista konferencji z datami

Teraz podobno będzie „inaczej”. Firma zapowiada wydarzenie następującymi słowami: „Ekskluzywna konferencja prasowa Devolver Digital na E3 rozczaruje graczy także w tym roku”, a cała impreza odbędzie się 11 czerwca o godzinie 5:00 czasu polskiego – tuż po wydarzeniu Bethesdy.

Pewnie tylko nieliczni zdecydują się na oglądanie show na żywo, ale tym razem Devolver Digital zamierza nawet ogłosić „jakieś gry”:

„Tak dla odmiany, w tym roku Devolver planuje nawet ogłosić jakieś gry. Nie zabraknie jednak kolejnych nowinek technologicznych prosto z laboratorium wydawcy, odpowiedzialnego za przyjęte ciepło w zeszłym roku nowe możliwości płacenia za gry poprzez rzucanie pieniędzmi w ekran oraz wprowadzenie Najwcześniejszego Dostępu. Najpewniej będzie też trochę krwi, możliwe, że ktoś straci życie.”

Firma prosi widzów o zapoznanie się z ubiegłorocznym wystąpieniem, ponieważ „tegoroczne poszerzy istniejące już uniwersum konferencyjne Devolver Digital Press Conference Cinematic Universe (DDPCCU)” – możecie w tym wypadku liczyć na bezpośrednie nawiązania do zeszłorocznych żartów.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Devolver Digital e3 2018 konferencja