Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.05.2018 16:31
Call of Duty: Black Ops 4 z figurką. Wyciekła edycja specjalna
1245V

Call of Duty: Black Ops 4 z figurką. Wyciekła edycja specjalna

Nie możemy narzekać na brak szczegółów dotyczących Call of Duty: Black Ops 4. Activision przedstawiło mnóstwo konkretów, ale wydawca ma kilka niespodzianek. Jedna z nich właśnie pojawiła się w Sieci.

12 października odbędzie się premiera bardzo ciekawej produkcji. Najnowsze Call of Duty nie otrzyma typowej kampanii, ale autorzy chcą zaprezentować graczom rozbudowany tryb sieciowy, największe zmagania z biegającymi truposzami oraz rywalizacja Battle Royale.

Call of Duty: Black Ops 4. Battle Royale, multiplayer, zombie, gameplay, beta, data premiery

Wydawca będzie kusić klientów specjalnym wydaniem, a dokładnie „Specialist Edition”. Pakiet będzie dostępny w między innymi Wielkiej Brytanii oraz Australii, ale możemy liczyć na sprowadzenie kilku egzemplarzy przez rodzimych sprzedawców.

W pudełku zainteresowani otrzymają

  • Grę Call of Duty: Black Ops 4
  • 5-calową figurkę
  • Steelbook
  • 1100 punktów Call of Duty
  • Przedmioty w grze
  • Beta Call of Duty: Black Ops 4

Pewną ciekawostką jest na pewno brak Przepustki Sezonowej. Trudno uwierzyć, by Activision zrezygnowało z dodatkowej gotówki, więc bardzo możliwe, że szczegóły dotyczące przyszłych rozszerzeń zostaną opublikowane w późniejszym terminie.


Call of Duty: Black Ops 4 SE

Źródło: https://charlieintel.com/2018/05/17/call-of-duty-black-ops-4-specialist-edition-listed-on-international-retailer-sites/

Tagi: Activision Call of Duty: Black Ops 4 edycja kolekcjonerska Treyarch