Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.05.2018 19:59
Rainbow Six: Siege z Maestro. Włoski żołnierz zapowiedziany
524V

Rainbow Six: Siege z Maestro. Włoski żołnierz zapowiedziany

Ubisoft zaprezentował ostatni element z nadchodzącego rozszerzenia do Rainbow Six: Siege. Gracze mogą spojrzeć na Maestro oraz poznać informacje dotyczące kolejnego żołnierza. Włoch będzie dostępny z okazji drugiego sezonu w trzecim roku wsparcia.

Już jutro rozpocznie się kolejny, darmowy weekend na serwerach Rainbow Six: Siege. Zainteresowani mogą zapoznać się z tytułem w wersji na PlayStation 4, Xboksach One oraz komputerach osobistych. Jednocześnie Ubisoft oferuje 50% przeceny na specjalną edycję gry.

Rainbow Six: Siege ponownie za darmo

Drugi sezon w trzecim roku wsparcia zaoferuje graczom mapę oraz dwóch kolejnych operatorów – w tym tygodniu poznaliśmy już Alibi (tutaj szczegóły), a teraz możecie spojrzeć na Maestro. Mężczyzna to włoski defensor specjalizujący się w blokowaniu dostępu do kluczowych lokacji, a dodatkowo potrafi on dostrzec rywali przez dym i lustra.

Autorzy przygotowując Maestra inspirowali się zwiadowcami z włoskiej jednostki antyterrorystycznej Gruppo di Intervento Speciale (GIS – Specjalna Grupa Interwencyjna). Ubisoft przedstawia również fabularne szczegóły dotyczące żołnierza:

Adriano Martello, najstarszy z ośmiorga rodzeństwa, dorastał w Rzymie, ale w wieku 18 lat wstąpił do Akademii Wojskowej w Modenie. Dołączył do Karabinierów i służył jako spadochroniarz zwiadu w 1. Regimencie Spadochronowym znanym jako Toskania. Po kilku udanych operacjach, za które otrzymał srebrne i złote medale za wybitną służbę, Martello zakwalifikował się do Gruppo di Intervento Speciale (Grupa Interwencji Specjalnych, G.I.S.) i wziął udział w operacji łączonych sił w Iraku, gdzie dorobił się blizny na twarzy na skutek wybuchu miny-pułapki. Następnie rozpoczął pracę prywatnego konsultanta, a jego kursy, na których uczył zaawansowanych technik zarówno jednostki z poziomu 2 i 3, jak i prywatne armie – szybko zyskały miano najlepszych szkoleń dla operatorów. Oddział Toskania w końcu przekonał Martello do ponownego wstąpienia do wojska w celu rozbudowy jednego z oddziałów do klasyfikacji sił specjalnych poziomu 2, dzięki czemu mógł dołączyć do Tęczy w charakterze przedstawiciela sił włoskich.

Pełna prezentacja Maestra odbędzie się 19 i 20 maja na kanale twitch.tv/rainbow6 podczas finałów Pro League.  

Źródło: Informacja prasowa

Tagi:

Nie przegap