Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.05.2018 18:40
RAGE 2 w otwartym świecie. Gra przygotowywana przez twórców Mad Maxa
1723V

RAGE 2 w otwartym świecie. Gra przygotowywana przez twórców Mad Maxa

Bethesda pokazała zwiastun, szykuje się na ujawnienie rozgrywki, a w międzyczasie możemy zapoznać się z oficjalną stroną gry. Polska wersja witryny zdradza nawet deweloperów odpowiedzialnych za ten projekt.

Jedną z tegorocznych niespodzianek Bethesdy jest RAGE 2. Produkcja jest przygotowywana przez dwa studia – Avalanche Studios (twórcy Mad Maxa) oraz id Software (twórcy Quake i Dooma). To ciekawe połączenie ma zapewnić graczom wyjątkową przygodę.

RAGE 2 oficjalnie. Pełny zwiastun i zapowiedź rozgrywki

„Zanurz się w dystopijnej rzeczywistości pozbawionej społeczeństwa, prawa i porządku. W pracy nad RAGE 2siły połączyły dwa słynne zespoły – Avalanche Studios, skupiające mistrzów szalonych otwartych światów, oraz id Software, czyli studio bogów pierwszoosobowych strzelanin –a owocem ich wspólnego wysiłku jest karnawał rzezi, w którym możesz udać się, dokąd tylko chcesz, strzelać, do czego tylko chcesz, i wysadzić w powietrze wszystko, co się napatoczy.”

Powyższe słowa znalazły się na oficjalnej witrynie produkcji. Jest to spora ciekawostka, ponieważ nad RAGE 2 pracuje nie tylko id Software, czyli autorzy pierwszej odsłony, ale zespół skorzystał z pomocy Avalanche Studios.

Mogę nawet przypuszczać, że osoba odpowiedzialna za tłumaczenie witryny napisała o kilka słów za dużo, ponieważ w oryginalnej wiadomości pojawia się wyłącznie taka wzmianka:

„Dive headfirst into a dystopian world devoid of society, law, and order. RAGE 2 brings together a true open world FPS experience where you can go anywhere, shoot anything, and explode everything.”

Gra zaoferuje nam wielki otwarty świat (Avalanche Studios) oraz pełne doświadczenie pierwszoosobowych shooterów (id Software)… I będę szczerze zdziwiony, jeśli w tym gąszczu ciekawostek nie pojawi się tryb Battle Royale.

Na deser zobaczcie okładki – gra zmierza na PlayStation 4, Xboksa One i PC.

Źródło: https://bethesda.net/pl/game/rage2

Tagi: Bethesda Rage 2 zapowiedz