Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.05.2018 19:59
RAGE 2 coraz bliżej. Bethesda publikuje tajemnicze zdjęcia i zapowiada mnóstwo atrakcji na E3
753V

RAGE 2 coraz bliżej. Bethesda publikuje tajemnicze zdjęcia i zapowiada mnóstwo atrakcji na E3

Bethesda podgrzewa atmosferę przed wielką prezentacją swojej nowej produkcji. Wydawca opublikował kolejne materiały, które mają zapowiadać nadejście RAGE 2, a jednocześnie Pete Hines ‏ wspomina o konferencji w Los Angeles.

W tym tygodniu byliśmy świadkami grubego przecieku kanadyjskiego Walmartu – według pracowników sklepu Bethesda pracuje nad RAGE 2. Na wiadomość zareagowali twórcy oraz wydawcy produkcji, którzy rozpoczęli publikowanie materiałów sugerujących nadejście gry.

RAGE 2 zostanie ujawniony już wkrótce? Bethesda bawi się z fanami

Według najnowszych przecieków, RAGE 2 ma zostać ujawniony w poniedziałek. Teraz Bethesda opublikowała dwa zdjęcia, gdzie obok tłumów „normalnych ludzi” z łatwością dostrzeżecie postacie, które pasują do świata id Software.

Nadal oczywiście zaznaczam, że nie jest to jakiekolwiek potwierdzenie, ale trudno wyobrazić sobie, by Bethesda mogła pozwolić sobie na podgrzewanie atmosfery, rozbudzała nadzieje fanów, a w ostateczności pokazała przykładowo 59 wersję Skyrima.

Według ostatnich przecieków, w poniedziałek zostanie pokazana zajawka RAGE 2, która zaprosi nas na konferencję Bethesdy na tegorocznym E3. Właśnie w sprawie tego wydarzenia wypowiedział się Pete Hines i jego słowa powinny zainteresować fanów korporacji:

„Bethesda Showcase za miesiąc. Zaczynam się denerwować. Mamy sporo do pokazania w tym roku. To może być nasza najdłuższa konferencja na E3? Nie jestem pewien, ale show jest wypełnione.”

Źródło: Twitter.com

Tagi: