Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.05.2018 04:05
RAGE 2 zostanie ujawniony już wkrótce? Bethesda bawi się z fanami
1186V

RAGE 2 zostanie ujawniony już wkrótce? Bethesda bawi się z fanami

Bethesda opublikowała tajemniczą grafikę, która ma zwiastować prezentację RAGE 2. Tytuł zostanie podobno ujawniony jeszcze przed E3 ze względu na przeciek, którego dokonali pracownicy sieci sklepów Walmart.

Walmart dość niespodziewanie wrzucił do swojej oferty kilka wciąż niepotwierdzonych gier. Takie wydarzenie tuż przed E3 pobudziło branżę i w zestawieniu produkcji znalazła się pozycja Bethesdy – RAGE 2. Twórcy oraz wydawca postanowili odpowiedzieć na przeciek.

RAGE 2 potwierdzony! Twórcy poprawiają Walmart, a Pete Hines narzeka

Teraz wydawca podgrzewa atmosferę. Firma opublikowała na swoim Twitterze powyższą grafikę, na której znalazł się oczywiście Big Ben. Wieża zegarowa posiada zaznaczoną godzinę i jest to 5:14 – takie materiały nie pojawiają się bez przyczyny, więc możemy sądzić, że Bethesda zaprasza graczy na 14 maja.

Jest to najbliższy poniedziałek, więc właśnie w tym dniu zobaczymy pierwszy materiał z RAGE 2? Warto na pewno wspomnieć, że w przypadku Fallout 4 również byliśmy świadkami pewnego wycieku: na początku czerwca otrzymaliśmy materiały z produkcji, a po kilku godzinach Bethesda na deser opublikowała zwiastun i zaprosiła graczy na prezentację, która odbyła się na E3.

Według jednej z plotek, RAGE 2 to jedna z kilku niespodzianek Bethesdy. Gra ma trafić do zainteresowanych jeszcze w tym roku.

[Aktualizacja #1]

Firma opublikowała kolejną zajawkę potwierdzającą 5.14

[Aktualizacja #2]

Studio o godzinie 04:00 opublikowało kolejną zajawkę!

Źródło: Twitter.com

Tagi: