Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.05.2018 18:35
Death's Gambit z datą premiery i na zwiastunie. Dwuwymiarowy RPG inspirowane Demon’s Souls
817V

Death's Gambit z datą premiery i na zwiastunie. Dwuwymiarowy RPG inspirowane Demon’s Souls

Szykujcie ostrza i wolny czas na sierpień. White Rabbit właśnie potwierdziło datę premiery Death's Gambit, które wkrótce zmierza na PlayStation 4 i komputery osobiste. Z tej okazji oglądamy przyjemny zwiastun.

Pierwszy raz o Death's Gambit wspominałem na portalu w czerwcu 2015 roku. Autorzy od pierwszej zapowiedzi informowali o inspirowaniu się grami From Software oraz dwuwymiarowymi Castlevaniami.

Sony przypomina o Death's Gambit

To niezwykle interesujące połączenie ma w końcu datę premiery. Death's Gambit trafi na PlayStation 4 i komputery osobiste dokładnie 14 sierpnia i tytuł będzie dostępny na PlayStation Store oraz platformie Valve.

Deweloperzy w specjalnym komunikacie podkreślili, że w Death's Gambit z elementy platformowe nie mają większego znaczenia, ponieważ zespół przez ostatnie 3,5 roku zajął się stworzeniem idealnej i wymagającej walki.

„Celem od pierwszego dnia było sprawienie, by każda walka była wyjątkowa. Możesz spotkać tego samego przeciwnika wiele razy, ale w zależności od miejsca, środowiska i pobliskich wrogów, pojedynek będzie wymagał różnych strategii.”

Autorzy zrezygnowali jednocześnie ze starć, w których zginiemy przez jeden atak, ponieważ ich zdaniem jest to frustrująca praktyka, która nie ma nic wspólnego ze strategią, a właśnie dobre planowanie ruchów oraz wykorzystanie własnych umiejętności jest kluczem do zwycięstwa.

Na deser zobaczcie poniższy materiał zapowiadający atrakcje…

Źródło: YouTube.com

Tagi:

Nie przegap