Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 10.05.2018 13:14
Darkest Dungeon. Rozszerzenie inspirowane prozą Lovecrafta wreszcie z datą premiery
1195V

Darkest Dungeon. Rozszerzenie inspirowane prozą Lovecrafta wreszcie z datą premiery

Mroczna przygoda w Darkest Dungeon jeszcze się nie skończyła. Twórcy tego znakomitego dungeon crawlera ujawnili właśnie, kiedy pogramy w rozszerzenie Color of Madness.

Zapowiadane już wcześniej rozszerzenie Color of Madness do Darkest Dungeon dorobiło się wreszcie daty premiery. Niestety na zagranie w to DLC poczekamy jeszcze kilka tygodni. Deweloperzy obwieścili, że Color of Madness zostanie opublikowane 19 czerwca 2018 roku, w pierwszej kolejności na PC. Reszta platform będzie musiała poczekać trochę dłużej na premierę. Cena DLC to 5 dolarów.

Rozszerzenie Color of Madness zostało zainspirowane prozą HP Lovecrafta. Zwiedzimy w nim starą farmę, opanowaną przez tajemnicze moce. Mieszkańcy tego miejsca nie dają znaków życia od miesięcy a zadaniem gracza będzie sprawdzenie, co dokładnie się tam wydarzyło.

Autorzy tak opisali atrakcje szykowane w DLC:

Nowy typ questa: zgub się w czasie i przestrzeni, konfrontując się z niekończącymi się falami starych i nowych wrogów, zbliżając się coraz bliżej do miejsca uderzenia Komety. Przetrwaj jak najdłużej zdołasz.
Nowa frakcja wrogów: zwłoki rodziny Millerów i ich pomocników poruszają się po farmie i okolicach, rozsiewając zgubny wpływ Komety.
Potężne przedmioty: Odwiedź Nomad Wagon i wydaj w nim Comet Shards, by zakupić nowe przedmioty z potężnymi funkcjami.

Tagi: Darkest Dungeon dlc red hook studios rozszerzenie