Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 10.05.2018 12:52
Agony gotowe do premiery. Erotyka i szokujące sceny w nowym zwiastunie
2177V

Agony gotowe do premiery. Erotyka i szokujące sceny w nowym zwiastunie

Agony jest tak hardkorowo brutalne, że gra miała w ogóle problem by uzyskać klasyfikację wiekową "18+". Po drobnych cięciach się udało. Jak pokazuje jednak nowy zwiastun to nadal niezwykle dosadna produkcja.

Polskie studio Madmind musiało odrobinę ocenzurować Agony. Jak pokazuje jednak nowy zwiastun, koncentrujący się na fabule, cięcia nie były jednak chyba zbyt duże. To nadal jedna z najbardziej dosadnych, brutalnych i... erotycznych wizji, jakie widzieliśmy w survival horrorach. Materiał zdecydowanie dla osób od 18 roku życia.

Gracze, którzy skuszą się na pecetową wersję Agony będą mogli pobrać patch, który przywróci pierwotną wizję twórców. Łatka w takiej postaci dostępna będzie niestety tylko na komputerach osobistych.

Na oficjalnym Facebooku studio Madmind pokazało już, że prace nad Agony zakończone i że tytuł został już nawet opakowany w pudełka (w tym konkretnym przypadku w wersji na PS4), które znajdziemy w sklepach. Pozostaje zatem odliczać ostatnie dni do premiery, która nastąpi już 29 maja.

Tagi: Agony Madmind polska zwiastun

Nie przegap